PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6681}

Kandydat

The Candidate
6,9 1 175
ocen
6,9 10 1 1175
Kandydat
powrót do forum filmu Kandydat

Dziwne, że tak mało osób widziało Kandydata, zawsze wydawał mi się znanym tytułem.
To jeden z tych filmów w których tempo jest niskie, a jednak cały czas coś się dzieje i widz nie może narzekać na nudę.

Rzecz jest o młodym prawniku który daje się wkręcić w tryby machiny politycznej i zostają kandydatem demokratów w wyborach na senatora Kalifornii. A co dalej to już trzeba zobaczyć samodzielnie.
Przyjemne ukazanie kampanii wyborczej od środka. Ukazuje się obraz polityki jaki nie może być daleki od prawdy, może warto żeby niektórzy to zobaczyli... ;)

Idealnie pasujący do tej roli młody Redford, dość lekka strona wizualna, realna fabula to główne atrakcje tego filmu. Na pewno warto zobaczyć
7+/10

Muszrom

jak nie ma na DVD, nie ma w wypozyczalniach, w TV Harry Potter, to niestety nie ma za bardzo gdzie go obejrzec

ocenił(a) film na 7
bielsko

Widziałem na TCM albo Zone Europa, już nie pamiętam. Przez jakiś czas wałkowali ten film, może jeszcze poleci.
Moje zdziwienie wzięło się stąd, że mało znane filmy z dużymi gwiazdami mają często po 1000+ głosów, a Kandydat ma niecałe 200. To poziom tanich trzecioligowych horrorów czy produkcji telewizyjnych. Film jest prosty, ale na wysokim poziomie i warty szerszego grona odbiorców.

Muszrom

w internecie nie ma po prostu napisów czy wersji z lektorem :D

ocenił(a) film na 7
konstar18

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSmjIThucDusBsLD7bMO_8-56m8UMxMCpSO0zWMG Ec2KwCztChi9VZDfMeP :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones