PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4447}

Kapitan Corelli

Captain Corelli's Mandolin
6,7 18 906
ocen
6,7 10 1 18906
Kapitan Corelli
powrót do forum filmu Kapitan Corelli

Takie nijakie

ocenił(a) film na 4

Ten film jest nijaki
Peneleope Cruz jest jest drętwa i drewniana
Jak Cage mógł grac w tak beznadziejnym filmie powinien się szanowac
Tylko ze względu na niego dodam to cos do ulubionych filmów

ocenił(a) film na 8
giovanni50

To żeś się człowieku wypowiedział. wg mnie bardzo dobry film z dobrą obsada. Co do gry Penelope, cóż trzeba było wypić pół litra mniej i nie oglądać jednym okiem.

ocenił(a) film na 4
icansee

Ja niepijący jestem:)
Widziałem ciekawsze filmy wojenne

ocenił(a) film na 8
giovanni50

hahaha, fajnie ze to był film wojenny xD . To ,że wojna jest w tle nie oznacza że to film wojenny.
A może 300 to też film wojenny? albo Troja? to może chociaż Avatar? tam non stop była wojna

ocenił(a) film na 8
giovanni50

Bez sensu, skoro film ci się nie podobał, gra głównej aktorki żeńskiej również, dodajesz że to poniżej zdolności Cage-a, i dodajesz film który uważasz za gniota do ulubionych ? Krytykiem to ty nigdy nie zostaniesz, chyba że nagle nastąpiłby gwałtowny pomór ludzkości, a i wtedy niewielkie szanse....

giovanni50

Wiesz, TY musisz się zacząć szanować. Penelope Cruz grała dobrze. Drętwa? Drewniana?
Miała skakać i wrzeszczeć jaka to jest szczęśliwa że jest wojna?
Jak film sie nie podoba to nie dodawaj go do ulubionych "tylko dlatego że grał tam Cage".
Lepiej sie nie wypowiadaj, człowieku.

ocenił(a) film na 4
Kamachikuru

A czytałes regulaminKamachikuru?
Trzeba szanowac zdanie innych

ocenił(a) film na 5
giovanni50

Jak mógł zagrać w tak beznadziejnym filmie? A co powiesz na ''Ghost rider'', ''Uczeń czarnoksiężnika'' czy ''Polowanie na czarownice''? To dopiero słabiutkie kino z naszym Nicolasem Cage .... niestety. Tu przynajmniej jest jakaś historia nie to co w tamtych ''wspaniałych dziełach'' :)

ocenił(a) film na 4
djrav77

Ghost Rider było ok

ocenił(a) film na 5
giovanni50

Tak ok. Masz rację :)

ocenił(a) film na 8
giovanni50

Beznadziejny film? Mym zdaniem zdecydowanie nie.
Opiera się na faktach i w przyjazny sposób przedstawia ludziom w takiej Polsce mało znane fakty jak rzeź Kefalinie.

ocenił(a) film na 5
giovanni50

Zgadzam się: wg mnie tam nie było ani wojny, ani romansu, takie nie wiadomo co, do końca nie wytrzymałam i poszłam spać (dobry jak ktoś cierpi na bezsenność) i tyle w tym temacie.

ocenił(a) film na 8
giovanni50

Człowieku czy ty byłeś pijany jak to pisałeś.Przecież to bardzo dobry film,obsada też niezła.Moim zdaniem to jeden z najlepszych filmów.

ocenił(a) film na 4
lucyna63

Nie JA nic na P

ocenił(a) film na 10
giovanni50

a mnie sie film bardzo podobał. co prawda nie lubię aktorki Penelope Cruz, a i tak film był dla mnie wspaniały. oczywiście Nicolas dodaje temu filmowi dodatkowe plusy, jak dla mnie :)

giovanni50

A ja nie przepadam za Cage'em, ale się uśmiałam, jak fajnie mówił po włoskim angielsku;D

ocenił(a) film na 8
goszoootka

Też za nim nie przepadam ale tu zagrał całkiem dobrze

ocenił(a) film na 4
CelineMarie

Lubie Cage ale za takimi filmami nie przepadam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones