PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4447}

Kapitan Corelli

Captain Corelli's Mandolin
6,7 18 891
ocen
6,7 10 1 18891
Kapitan Corelli
powrót do forum filmu Kapitan Corelli

Widzę, że niewiele osób widziało "Kapitana Corelli", a przecież film jest całkiem fajny. Może i podobne tematy wiele razy były poruszane, ale historie miłosne połączone z wojną mają w sobie coś magicznego. Zaskoczyła mnie tylko nominacja Penelope do Złotej Maliny, bo mimo, że nie była to wybitna rola, to zagrała ją całkiem dobrze. W każdym razie polecam :-)

ocenił(a) film na 8
seyre

Ja też polecam , może nie jest to arcydzieło sztuki filmowej na miarę bergmana i felliniego ale za to ile w nim piękna krajobrazów i romantyzmu . I co z tego że słodki lukrowany i kolorowy , wystarczy że w życiu mamy tyle szarości więc cieszmy się magią kina . Warto obejrzeć a nawet wrócić do sceny tańca , żadna nominacja do Złotej Maliny nie jest w stanie popsuć mi przyjemności w jej oglądaniu .

seyre

Mnie w porównaniu do Ciebie wcale ta nominacja nie dziwi. Penelope była po prostu słaba. No nie szło na nią patrzeć.

Mavelius

No, ale film można obejrzeć. Taki w miarę jest. Chociaż ten Cage też przesadzony :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones