PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4447}

Kapitan Corelli

Captain Corelli's Mandolin
6,7 18 906
ocen
6,7 10 1 18906
Kapitan Corelli
powrót do forum filmu Kapitan Corelli

To jeden z tych zaskakujacych filmow, ktory zaczelo sie ogladac przez przypadek (dosc znany czy reklamowany to on nie jest) i ktory zostaje ci w pamieci (jak dla mnie jeden z ulubionych filmow). Cudowna muzyka, nadajaca orginalnego charakteru, choc przyznam ze ksiazki nie czytalam, to jednak urzekla mnie ta historia, wszystko bardzo ladnie zgrane ze soba, otoczenie, aktorzy i oprawa muzyczna. Z mila checia wracam do tego filmu, to jak cieply, letni deszcz - bezpieczny i przytulny klimat.

ocenił(a) film na 8
butterfly24

jestem tego samego zdania ; ) ogladałam go juz pare razy i jakos ciagle mam ochote zobaczyc go jeszcze raz

xoxo_16

butterfly24 - trafiłaś w sedno! Nie planowałam oglądać tego filmu, kiedy zobaczyłam reklamę - samo wyszło i nie chciałam przestać oglądać do samego końca :) Jedna z lepszych ról Cage'a wg mnie :D

użytkownik usunięty
butterfly24

o widzę, że ktoś tu mnie popiera:) Widzę same nieprzychylne opinie, a przecież film jest bardzo dobry i wzruszający, nie wiem jak innych, ale mnie chwycił za serce i dałam mu 9...

ocenił(a) film na 7
butterfly24

to jest nas więcej :)
ja obejrzałam go przez Penelope, którą lubię, aczkolwiek tutaj miała
zupełnie inną rolę od tych z których ją znam.
to brzdąkanie na gitarze mnie rozwaliło i mimo tego, że wczoraj byłam
zmęczona, oczy ani na chwilę mi się nie zamknęły. baardzo klimatyczny film
i te cudowne zdjęcia...

i nie przesadzajmy z tym wyciskaniem łez ;]

użytkownik usunięty
Megi676

Ja natrafiłam na niego przypadkiem,skacząc po kanałach w tv.
Uwielbiam Penelope,więc postanowiłam zobaczyć.
Dobry film,warto obejrzeć. :)

ocenił(a) film na 5
butterfly24

O tak. Uwielbiam Nicolasa Cage'a, więc bardzo cieszyłam się, że czeka mnie kolejny wieczór z jego, hm, twórczością jakby nie patrzeć :) Jednak nie nastawiałam się na nic szczególnie, a film okazał się piękny ;) Momentami bardzo wzruszający, ale z happy endem.
Scena w lesie i tango na placu - magia.
Zdecydowanie dodaję do ulubionych.

ocenił(a) film na 5
zahria_shamir

Ponadto film ma specyficzny klimat, bardzo podobny do 'Little Ashes', które również uwielbiam. :>

ocenił(a) film na 8
butterfly24

Piękny film. Bardzo lubię Penelopę i Nicolasa :) więc miła niespodzianka gdy trafiam przypadkiem na ulubionych aktorów, ulubiony wątek i gatunek filmowy.

butterfly24

również trafiłem na niego przypadkiem :/ i nie żałuję. Co do oceny , podzielam zdanie założycielki "tematu".

butterfly24

Ja tak samo. W tv zobaczyłam jak się zaczyna, postanowiłam oglądnąć. I co? Był świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones