PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4447}

Kapitan Corelli

Captain Corelli's Mandolin
6,7 18 906
ocen
6,7 10 1 18906
Kapitan Corelli
powrót do forum filmu Kapitan Corelli

zaonczenie!

ocenił(a) film na 6

niech ktos napisze jak sie film skonczyl, jak i czy w ogole zginal Mandras. ogladalem
wczoraj ale troche mnie nudzil i zasnalem.

ocenił(a) film na 8
staszek_peszko

Nie wiem w którym momencie zasnąłeś ale kończy się tak że Corelli ocalał podczas rozstrzelania, uratował go Mandras. Kapitan ucieka łodzią z wyspy by po latach wrócić do Pelagii, która została lekarką.

ocenił(a) film na 6
gosjija

to pamietam ze ocalal. bo potem Cage trafia do obozu jenieckiego? a jak sie z nigo wydostal? i dlaczego Penelope nie byla juz z Balem?

ocenił(a) film na 9
staszek_peszko

Pelagia nie była z Mandrasem ponieważ zakochała się w Corellim no i to jest główny powód. Poza tym wydaje mi się, że już podczas pisania do Mandrasa ostatniego listu zaczęła zdawać sobie sprawę z tego, że uczucie, które żywiła do niego na pewno nie było miłością.

Tak jak powiedziała gosjija Antonia uratował Mandras, bo po rozstrzelaniu wszystkich Włochów Corelli został przygnieciony ciałem swojego towarzysza (co uratowało mu życie) wtedy znalazł go Mandras i przyniósł do domu doktora.

ocenił(a) film na 6
just_monica

to szkoda Bale'a. nieladnie sobie Penelope zagrala

ocenił(a) film na 9
staszek_peszko

Szczerze mówiąc akurat ta rola Bale'a nie bardzo mi się podobała. Zawsze oglądałam go w roli twardzieli, którzy potrafią walczyć o swoje a tutaj..narwany maminsynek, który tylko na wojnie mógł się wyrwać spod kontroli matuli.

ocenił(a) film na 6
just_monica

o tym zapomnailem. przeciez on tak za mama swoja byl. moze i to byla dla niego odskocznia. miejsce gdzie mogl sie oderwac od wszystkiego. ale szkoda mi bylo dlatego bo to jeden z moich ulubionych aktorow :D chociaz masz racje. nie pasowal. Bale musi byc szurniety i z charakterem a nie jakas ciota :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones