PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110812}

Kawa i papierosy

Coffee and Cigarettes
7,6 68 616
ocen
7,6 10 1 68616
7,6 35
ocen krytyków
Kawa i papierosy
powrót do forum filmu Kawa i papierosy

Powiedzmy, że artysta ma pełne prawo naginać warsztat, aby forsować swój pomysł.
Nie chcę być tym, który woła, że król jest nagi, ale jaki tu jest właściwie pomysł?

Jest mnóstwo fajnego nastroju, jest gęsty i ciężki - zgadzam się, ale bez fabuły, wydało mi się to trochę wszystko jałowe.

użytkownik usunięty
mosheh

Jak nie łapiesz takich filmów to proponuje przerzucić się na "Transformersy".

ocenił(a) film na 5

Tak, najlepsza rada - jesli nie podoba ci się film, to go nie zrozumiałes i w ogole do piet nie dorastasz i lepiej idź oglądac jakis płytki badziew, ktory podoba się wiekszosci, bo jest duzo akcji i kawa na ławę wszystko. Dzizas! Co za argument! Jesli mnie nie podoba się konwencja filmu, nie wynosłam nic z tego magicznego przesłania serwowanego przez Jarmusha, wrecz uznaję całą konwencję i przeslanie za nudne i bez polotu, to nie znaczy, ze "nie dojrzałam" do oglądania tego typu filmow tylko zwyczajnie mnie się nie podoba i mam prawo go ocenć w skali 1-10. Zrozumiano? Swoją drogą fim szalu nie robi i tez mnie wynudził

użytkownik usunięty
golkas0

No widzisz co ja poradzę, że z reguły osoby które nie trawią takiego typu filmów jak "Kawa i papierosy" lubują się w typowych blockbusterach. Ten film ma nie tylko świetny klimat ale trzeba jak to zwykle bywa u Jarmusha czytać między wierszami żeby wyłapać przesłania jakie chciał nam przekazać. Ale szanuje twoją opinie w końcu wielu ludzi uważa "Ojca Chrzestnego" za nudny film.

Ojciec Chrzestny jest świetnym filmem nudzi mnie tylko 3 część i do tego kocham Blockbustery :P . A ten film Kawa i Papierosy mnie nudzi niesamowicie :) i tyle każdy lubi coś innego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones