PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608069}

Klątwa Styrii

The Curse of Styria
4,3 1 481
ocen
4,3 10 1 1481
Klątwa Styrii
powrót do forum filmu Klątwa Styrii

Styria to teraz Angels of Darkness
Film dostępny juz do kupienia na bluray zagranicą, ma być rowniez wyswietlany w marcu w telewizji Showtime.
W Polsce dystrubucją zajmuje się Monolith i równiez ma w najbliszym czasie film udostepnic do oglądania.

ocenił(a) film na 6
konstar18

wlasnie jestem juz po seansie, chociaz go sobie pod tytulem "Styria" ściągnąłem - ale rzeczywiscie chyba na to wyglada, ze mu na potrzebe rynku europejskiego przylepia jakis nowy, bardziej wykwintny tytul... Nawet niezle zagrali Pietrucha z Lenartowiczem - a caly film na 6/10...

Wikus_Van_De_Merwe

A można wiedzieć gdzie znalazłeś ten film? Bo przekopałem wszystkie torrenty, na c h o m i k u j .pl też go nie ma.

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

no ale ja to w oryginale "paczylem"...

Wikus_Van_De_Merwe

No dobra, ale skąd pobrałeś? Ja tego filmu nawet w angielskojęzycznej wersji nigdzie nie mogę znaleźć.

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

no dobra - ale tu chodzi o streamy, masz tu ich do wyboru, do koloru: http://www.iwannawatch.to/2015/02/styria-2014/

Wikus_Van_De_Merwe

A to nie wiedziałem. Nie lubię oglądać filmów online. Zawsze pobieram na dysk.

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

ale o co Ci chodzi, ja przeciez tez nie ogladam online? Przeciez te streamy laduja Ci sie na Twoj twardy dysk na temp-pliki i potem sa przeciez odpowiednie programy, za pomoca ktorych konwertujesz je sobie do normalnych plikow na stale - np. taki prosty program do tego to jest VideoCacheView. On jest po angielsku - ale jest tez do niego polska lokalizacja, ktora otwierasz po prostu do jego ordnera i masz go wtedy po polsku. Wtedy tylko ladujesz taki stream do konca - potem tylko ustawiasz tego VCViewa, w jaki ordner ma Ci te streamy konwertowac - no i wtedy go puszczasz i vuala - on Ci wtedy szuka smoczynnie, gdzei na dysku masz temp-pliki i wtedy mu rozkazujesz, zeby ten caly temp-plik skonwertowal do tego wlasnie ordnera, gdzie chcesz miec ten film i finito - i masz wtedy juz film na dysku! Proste jak budowa cepa...
A po drugie - poszukaj bo moze na tych wszystkich tam wymienionych hostach (na tej stronie) - moze jakis ma wlasnie mozliwosc pobrania tez pliku czyli download zamiast streamu... Streamy to przeciez to samo co download, przeciez one tak samo jak normalne pliki laduja Ci sie na dysk - tylko je trzeba wtedy znowu zkonwertowac...

Wikus_Van_De_Merwe

3/4 tego co napisałeś to nie ogarnąłem. Nie wiem co to stream, jakieś programy,jakieś Video coś tam, co to w ogóle jest jakiś temp ?? Co to są jakieś hosty ?? Człowieku o czym ty do mnie piszesz ?? Nie masz kontaktu z profesjonalnym informatykiem tylko z szarym człowiekiem, który nie rozumie większości z tego co napisałeś.

ocenił(a) film na 7
Wikus_Van_De_Merwe

Nie mów do głupca jak do inteligentnego człowieka ;)
Pominę fakt, że zwykłe torrenty starczają do zdobycia wersji HQ.

ocenił(a) film na 6
Dealric

no wlasnie sie zorientowalem (dopiero teraz), ze Andrzejek, to rzeczywiscie jeszcze Andrzejek i szkoda bylo mojego czasu... Nie dziwota, ze takich potem wylapuja, a Ci sie jeszcze dziwia dlaczego... PEBCAK czyli Problem exists between chair and keyboard. I SNAFU - Situation Normal: All Fuc_ked Up.... ;)

Dealric

Nie każdy inteligentny człowiek zna się dobrze na komputerach i programach komputerowych, także nie kazdy musi wiedzieć co to jest stream. A co do torrentów to przeszukałem wszystkie znane mi strony z torrentami i na żadnej tego filmu nie znalazłem.

ocenił(a) film na 7
Andrzejek324

No patrz. A ja bez problemu z torrentow zdobylem. O czym to swuadczy?

Dealric

Być może znalazłeś pod innym tytułem lub znasz więcej stron torrentowych ode mnie. Ja znam dwie i na żadnej z nich filmu pod tytułem "The Curse of Styria" nie znalazłem.

ocenił(a) film na 7
Andrzejek324

Piratebay i jedziesz. Styria

Dealric

Z tego co mi wiadomo to przecież Pirate bay już nie istnieje.

ocenił(a) film na 7
Andrzejek324

To zle ci wiadomo

Dealric

Nie wiedziałem, że znowu działa, umknęła mi ta informacja, bo przez jakiś czas nie było Pirate bay. Dobrze, że wróciło. http://pclab.pl/news61753.html

Dealric

Dzisiaj już znalazłem na torrentach więc koniec tematu. Teraz tylko pozostaje mi czekać aż pojawią się napisy.

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

no czlowieku - teraz wypisujesz, ze znasz tylko dwie, a wczesniej to brzmialo. ze niby przekopales WSZYSTKiE... Nie dosc ze nie masz zielonego pojecia o tym, za co sie probujesz zabierac, to jeszcze nie potrafisz rozroznic dwoch od wszystkich... Oj jak tak na to "pacze" jak po amatorsku sie do tego zabierasz - to nie chce Cie straszyc- ale bedziesz za niedlugo "ofiara" maszy listow lancuchowych od pewnych spryciarzy-adwokatow. ktorzy wlasnie zeruja na takich i tylko czekaja na takich amatorow bez pojecia tego co robia... Nie badz ofiara...

Wikus_Van_De_Merwe

No znam tylko dwie czyli dla mnie to wszystkie jakie znam. A listy łańcuchowe dostawałem, ale aż tak naiwny nie jestem żeby się nabierać na te ich straszenie.

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

no to gratuluje... Widze ze jest gorzej niz przypuszczalem... Zycze powodzenia.

Andrzejek324

Hej. Na chomiczku sobie zobacz :-)))

w_staszak

Nie ma z napisami. Zbyt słabo znam angielski żeby obejrzeć film bez tłumaczenia.

w_staszak

OOO widzę, że pojawiła się wersja z napisami. Dopiero dzisiaj musiał ktoś wstawić bo wczoraj jeszcze nie było. Tak mi na obejrzeniu tego filmu zależy, że sprawdzam codziennie.

Andrzejek324

Mam nadzieję, że film obejrzałeś i że ci się spodobał bo naprawdę widać, że ci wyjątkowo zależało na jego obejrzeniu :) Pozdrawiam serdecznie a na przyszłość naprawdę szczerze Ci polecam alekino. tv. Też zawsze pobierałam filmy na dysk ale nie widzę teraz sensu w tym. Na ale kino filmy są w wielu wersjach, jak kto woli - napisy, lektor, po angielsku. Wybierasz co chcesz, nie czekasz aż się pobierze, nie musisz tego nigdzie gromadzić na dysku czy konwertować jak koledzy wyżej pisali. No ale sam wybierzesz jak Ci wygodniej :)

AlexabezKeksa

Obejrzałem i powiem, że gorszego badziewia to dano nie widziałem, strasznie się rozczarowałem tym filmem. A pobieram filmy na dysk bo później je zgrywam na dysk zewnętrzny, który podłączam do tv 42 cale i sobie oglądam.

Andrzejek324

A czego oczekiwałeś bo tanim video? Wystarczyło spojrzeć na obsadę i szeroko pojętego producenta.

Genral_Film

Ja w horrorach, nie zwracam uwagi na grę aktorską bo to nie aktor ma mnie przestraszyć. Producent też jest dla mnie bez znaczenia. Horror ma mnie wystraszyć a w tym badziewiu nie było ani jednej strasznej sceny, wyłączyłem po godzinie jak się zorientowałem, że to horror o wampirach a ta tematyka to dla mnie żenada.

Andrzejek324

Aktorzy z czwartej ligi sugerują mały budżet - bzdurny scenariusz, tak samo jako określone kombinacje producenckie.

ocenił(a) film na 8
Genral_Film

Po pierwsze, scenariusz nie jest bzdurny. Po drugie nie jest to produkcja video. Po trzecie Stephen Rea (chociażby) nie jest aktorem czwartoligowym. W sumie to możesz sobie pogratulować. Rzadko komu, nawet na filmweb, udaje się w kilku tak krótkich wypowiedzi zmieścić taka ilość idiotyzmów.

pegaz_filmweb

Jest bzdurny - nie jest to kinówka - Rea gra ostatnimi laty w samych kiczach taniutkich. Gratuluje zerowej znajomości świata filmu.

Dealric

Trochę kultury prostaku.

ocenił(a) film na 7
Genral_Film

i pojawiło się dziecko, żeby sobie popłakać ebz wnoszenia niczego do tematu ;p

Dealric

Biedactwo, niech ci tatuś łezki otrze

Andrzejek324

wejdz na portal CDA

ocenił(a) film na 6
konstar18

Przydałaby się na fw ikonka "nocnik" przy tytule filmu, żeby smalec wiedział jak bardzo będzie przerażony po seansie. Ewentualnie gwiazdki zamienić na "kupki". Łehehe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones