PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764048}

Kobieta idzie przodem

Woman Walks Ahead
6,6 1 912
ocen
6,6 10 1 1912
Kobieta idzie przodem
powrót do forum filmu Kobieta idzie przodem

Aktualnie , ocena tego filmu tutaj to ; 6,4 . Uważam , że jest rażąco niska. Film jest bardzo dobry, Jessica jak zwykle zagrała na bardzo wysokim poziomie . Sam Rockwell także no i Michael Greyeyes. Zastanawiam się coraz częściej, jaka jest średnia wieku na tym portalu. Bo to niedorzeczne, że filmy miałkie, puste , bez żadnej wartości , żadnej głębszej treści , mają oceny po 8 i 9 , a coś dobrego , nawet nie dobija to 7? Dla mnie mocna 8.

ocenił(a) film na 9
Vegelicious

Popieram. Film jest przepiękny, świetnie zagrany, subtelny, angażuje emocjonalnie. Ja przynajmniej oglądałam ze ściśniętym gardłem, mimo, że nie epatuje przemocą, erotyką, a wręcz przeciwnie, wszystko rozgrywa się na płaszczyźnie różnorodnych uczuć i niedopowiedzianych emocji bohaterów, z Wielką Historią w tle, bez patosu i łopatologicznego moralizowania. Cudo!

ocenił(a) film na 7
Lady_Lazaruss

Pięknie to ujęłaś....ja również jestem pod wrażeniem.W tych czasach bardzo brak filmów tego typu...

Lady_Lazaruss

Nic nie trzeba dodawać do słów Lady Nazaruss...

ocenił(a) film na 4
Lady_Lazaruss

Trudno zgodzić się z... nadwrażlwością emocjonalną kobiety. Gdybyś bardziej przyjrzała się sensowi tego filmu i jego przesłaniu, zauważyłabyś, że jest właśnie łopatologiczny. Ładny, ale naiwny i tendencyjny do bólu.

ocenił(a) film na 9
Krzypur

Tak, bo Ty oczywiście wiesz najlepiej, jaki jest "sens i przesłanie" tego filmu, rozmawiałeś osobiście z reżyserem i tak dalej... ;) A o "nadwrażliwości kobiety" nic nie pisałam, więc nie wiem, o co Ci chodzi.

ocenił(a) film na 4
Lady_Lazaruss

Szkoda.

Vegelicious

Zgadzam się ze wszystim. Oceny na FW mnie akurat nie dziwią, czy można być zaskoczonym widząc jakie filmy i seriale mają teraz najwieksze wzięcie? Np. co rusz wchodząc na FW wyświetlają mi sie nowe promowane filmy które lecą w kinach albo tv, do tego newsy o tym co jest w tej chwili w produkcji lub ma być i co? i 2/3 to horrory, filmy akcji czy sf lub komedie na słabym poziomie, opierające sie na mordobiciu, efektach spec. czy erotyce, cóż... Produkują to, co masy chcą oglądać to jak dziwić się ocenom na FW....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones