PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744749}
6,6 28 874
oceny
6,6 10 1 28874
4,4 9
ocen krytyków
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara
powrót do forum filmu Kochając Pabla, nienawidząc Escobara

Po co nam ten film?

ocenił(a) film na 5

Skoro serial Narcos całkowicie temat wyczerpał?

ocenił(a) film na 7
WTTW_FILM

Bo nie każdy oglądał serial? Bo to trochę inny punkt widzenia? To tak jakby pytać po co "Titanic" Camerona roku skoro zrobili już kiedyś dwa (a przynajmniej o tylu wiem)... Właśnie oglądałem "Loving Pablo", film mi się podobał i nie żałuję, że poszedłem do kina

WTTW_FILM

Czytałam ksiazke, na podstawie której zrobili wlasnie ta ekranizacje.. w Narcos nie ma wielu aspektow, które dotycza jego romansu z Vallejo i zachowan, czy traktowan jakie wobec niej okazywal. Czekam na weekend aby zobaczyć ten film, wiec będę mogla go dopiero ocenic...
Również ksiazka "Mój ojciec Pablo Escobar" - polecam przeczytać. Pokazuja postac Escobara oczami syna i jak radzi sobie z tym, ze jest jego synem.
Tego nie zobaczycie ani w serialu ani w filmie...jeśli ktoś zafascynowal się "narcosowa postacia escobara"

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

Chlopie co ty wogle wypisujesz??? A nie pomyslales ze bywaja ludzie ktorzy ciezko pracuja wracaja zmeczeni i nie maja sil obejzec w calosci 2 sezony NARCOS? Ten film nie jest ani na chwile kopia NARCOS tylko po swojemu ukazuje historie Escobara opisana w ksiazce Virginii Vallejo - byłej modelki wschodzącej gwiazdy kolumbijskiej telewizji no i jakby nie bylo kochanki Escobara. Serial NARCOS jak i ten film swietnie ukazuja tamte czasy gdy baron narkotykowy stawal sie jednym z najbogatszych ludzi na swiecie. Tylko sie nie smiej bo taka prawda. W roku bodajze 1991 Escobar byl na 7-ym miejscu najbogatszych ludzi swiata. W przeliczeniu(inflacja)to tak jakby Pablo mial majatek w wysokosci 55 miliardow dolarow. Jasne ze ten kto widzial 2 sezony serialu NARCOS a potem poszedl na ten film do kina bedzie doszukiwal sie podobienstw bo jest ich sporo. Tworcy serialu jak i tworcy tego filmu bardzo dobrze odrobili prace domowa ukazujac zycie i smierc tego bardzo bogatego czlowieka. Jestem tego pewien ze gdyby nie amerykanskie CIA DEA i inne sluzby to Escobar by nie zostal zastrzelony. Escobar byl Ameryce bardzo nie na reke...

ocenił(a) film na 5
punisher822_filmweb

Znowu się spotykamy, ostatnio oberwałeś i tym razem też postaram cię dojechać.

"A nie pomyslales ze bywaja ludzie ktorzy ciezko pracuja wracaja zmeczeni i nie maja sil obejzec w calosci 2 sezony NARCOS? "

-Kto ogląda 20 odcinków w jeden dzień? No to niezła musi być ta praca żeby nie mieć siły na 40 minut jednego odcinka ale na półtora godzinny film już tak.

-"ten film nie jest ani na chwile kopia NARCOS tylko po swojemu ukazuje historie Escobara opisana w ksiazce Virginii Vallejo"

-Nie napisałem nigdzie że to kopia Narcos, zasugerowałem że serial dobrze wyczerpał temat i film może być zbędny. Temat założyłem w 2016 roku, prawie dwa lata przed premierą, zaraz po ogłoszeniu że ten film powstanie więc nie pierdoI bo z tego co pamiętam to wtedy anwet do końca nie było wiadomo o czym film będzie, stąd temat o wyczerpaniu tematu.

"Virginii Vallejo - byłej modelki wschodzącej gwiazdy kolumbijskiej telewizji no i jakby nie bylo kochanki Escobara."

Tak, wiem kto to i wiem to z Narcos xd


"ukazuja tamte czasy gdy baron narkotykowy stawal sie jednym z najbogatszych ludzi na swiecie. Tylko sie nie smiej bo taka prawda. W roku bodajze 1991 Escobar byl na 7-ym miejscu najbogatszych ludzi swiata. W przeliczeniu(inflacja)to tak jakby Pablo mial majatek w wysokosci 55 miliardow dolarow."

-I to też wiem z serialu Narcos ;)

"Jestem tego pewien ze gdyby nie amerykanskie CIA DEA i inne sluzby to Escobar by nie zostal zastrzelony. Escobar byl Ameryce bardzo nie na reke..."

-Był baronem narkotykowym, przez niego zginęło wielu ludzi i w sumie to dobrze że go zastrzelili. Coś jeszcze? Zacząłeś ostro słowami: "Chlopie co ty wogle wypisujesz???", myślę nadchodzą porządne argumenty aż przeczytam i przeanalizuję.
Jak zwykle paplanina. Drugi raz cię skosiłem. Drugi. Polecam próbować dalej ;)










ocenił(a) film na 6
WTTW_FILM

Naprawdę wyszedł taki recap serialu. Ale uboższy i ja się rozczarowałem.

WTTW_FILM

jak nie wiadomo co co chodzi to chodzi o.... kasę - proste ;) pamiętaj o tym i wielu pytań se oszczędzisz ! :)

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

Po to że nie każdy zna i ogląda ten serial.

ocenił(a) film na 8
Priya12

Nie każdy ma na to czas, nie każdy ma netflixa i nie każdego interesują seriale. To nie jest jakiś wstyd, że się nie oglądało Narcosa xD

krupniolek

dokładnie - moja ładniejsza połówka nie miałaby chęci i czasu na oglądanie całego Narcos. Tutaj dostała w jednej pigule historię Pablita.

ocenił(a) film na 5
Priya12

Napisz wyżej komentarz odwołujący się do wszystkiego, dalej to samo....

WTTW_FILM

Nie ma to jak rozliczanie się na filmwebie kto ile czasu ma oglądanie czego. A więc droga akademio filmowa z forum filmwebu: czy wolno tylko raz nakręcić film/serial o życiu jakiejś osoby?

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

Nie znam tego serialu, a na film chętnie się wybiorę

ocenił(a) film na 5
pasikotka

Ja tam polecam serial mimo wszystko.

WTTW_FILM

Javier Bardem daje radę jako Escobar, chyba najbardziej przypomina tego prawdziwego. Nie mogę przeżyć jednak faktu, że film jest po angielsku, dla mnie kompletne nieporozumienie. Penelope Cruz wypada tu irytująco histerycznie wręcz. Film nie pokazał w sumie żadnych nowych faktów, do obejrzenia i do zapomnienia.

http://skazaninapopcorn.blogspot.com/2018/07/kolumbijska-opera-mydlana-po-angiel sku.html?m=1

ocenił(a) film na 5
so_impatient

Ale i tak będzie hejt na mnie XD

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

W Narcos historia glownie byla związana z rozpracowaniem kartelu przez agentów, natomiast film jest historia dziennikarki

baiotelli

Z tego co pamiętam to plany tego filmu były kilka lat temu z Bardenem w roli głównej , tak się trafiło że akurat serial powstał jako pierwszy . Wczoraj byłem w kinie i jest ok 7/10 trochę osób przemknęło przez ekran co grało w Narcos jak ktoś wychwyci . Na pewno też zapamiętam jedną panią , która tak po ok 30 min wyszła i na cały głos oburzona krzyczała , że wszyscy jesteśmy jak Escobar itp :)))

ocenił(a) film na 5
baiotelli

Wróć na pierwszą stronę i przeczytaj co napisałem, potem pisz głupie komentarze.

ocenił(a) film na 6
WTTW_FILM

Przyznam, że twoje alterkonto jest niezmiernie skuteczne. Tak trzymaj.

ocenił(a) film na 5
conti01

Jakie znowu alterknto? XD
Ja jestem ja - unikatowy ja i nikt inny.
od 2015 śmiecę filmweb i nie przypiszesz t nikmu innemu.

ocenił(a) film na 7
WTTW_FILM

Nie znam Narcos. Cieszę się, że powstał ten film i mogłam go obejrzeć :).
PS. Nie chciało mi się czytać wszystkich postów.

ocenił(a) film na 5
Inezune

Nie warto, większość nie widzi daty dodania tematu XD Bo w 2016 to było wiadomo o czym będzie film, wtedy wszystko wskazywało na kolejny projekt o Pablo więc dodałem ten temat XD

ocenił(a) film na 6
Inezune

jeśli Ci się podobał, tym bardziej warto poświęcić nieco czasu na "Narcos". Niby o tym samym, ale o niebo lepszy. O wiele więcej szczegółowych informacji na temat kartelów, samego Escobara , świetna dynamiczna akcja, doskonale grający aktorzy pierwszoplanowi - moim zdaniem lepiej niż obsada z "Loving Pablo" - choć ktoś zaraz powie, że krytykować takich gwiazd Jak Javiera Bardema i Penelope Cruz po prostu nie uchodzi. Ale czemu nie uchodzi, jeśli zagrali gorzej niż aktorzy w "Narcos"? :-)

ocenił(a) film na 5
Dar0962

Bardemowi brakowało tego czegoś co miał w sobie Moura.

WTTW_FILM

Moze ktos nie lubi Narcos i chciałby spojrzeć na temat z innego oka.

ocenił(a) film na 9
Wujek_John

Film petarda , serialu nie oglądałem , ale film rewelacja , na taki film można isc do kina...

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

W filmie Narcos wystepuje 28 bledow w filmie wskazane przez jego syna Pablo

ocenił(a) film na 5
pau_suska_plum

*w serialu
*mi to nie przeszkadza
*ten film to nie arcydzieło.
*żegnam

ocenił(a) film na 7
WTTW_FILM

Nie każdy widział lub ogląda serial.

WTTW_FILM

po co filmy o II wojnie skoro był 4 pancernych i pies?

ocenił(a) film na 5
williammunny

dla pienendzy

WTTW_FILM

Dlatego że nie każdy ogląda seriale.

ocenił(a) film na 5
T800_2

Mistrz szybkiej odpowiedzi.

ocenił(a) film na 7
WTTW_FILM

Może po to, że nie wszyscy mają czas by oglądać seriale?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones