PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10028214}
6,4 5 411
ocen
6,4 10 1 5411
5,1 22
oceny krytyków
Kochanica króla Jeanne du Barry
powrót do forum filmu Kochanica króla Jeanne du Barry

Oprócz tego filmu swoje premiery będzie mieć wiele fajnych produkcji, między innymi:
"Indiana Johnes 5", "Mission imposible7", "Diuna 2" "Czas krwawego księżyca" od Martina Scorsese, "Bo się boi" Ariego Astera , "Napoleon" Ridleya Scotta, "The Killer" Davida Finchera , "Coup de Chance" Woodego Allena , "Maestro" Bradleya Coopera, "Air" Bena Afflecka, "Openhaimer" Christophera Nolana , "Ferrari" Michaela Manna ," Poor Things" Yorgosa Lathimosa , "Barbie" Grety Gerwing . Nawet Roman Polański ma nowy film"The Palace" Tylko nie wiadomo kiedy premiera, czy w ogóle będzie. Pewnie coś pominąłem, a jeszcze na którymś festiwalu jakaś niespodziewana perełka wyskoczy. Chciałbym aby chociaż połowa z tych filmów okazała się udana i porywająca.

ocenił(a) film na 3
wojtek40i4

Ja czekam jeszcze na "Nosferatu" Eggersa i kontynuację "Mad Max".

Daisy616

Przepraszam że odpisuję po 10 dniach, ale dopiero teraz przypomniałem sobie o mojej wypowiedzi przy tym filmie. Ja również czekam na te filmy ale zdaje się że będą one miały premiery dopiero w 24 roku.

ocenił(a) film na 5
wojtek40i4

Kolejny film w którym kostium będzie grał za niego

wojtek40i4

Z czystej ciekawości, co może być fajnego w filmie o Barbie? Pytam dla kolegi.

Pinky0891

Dziwne pytanie. Ja uważam że to może być ciekawy pozytywny film rozrywkowy ze względu na fajnych aktorów w głównych rolach i ze względu również na reżyserkę która na razie wyreżyserowała dwa przyzwoite filmy i myślę że z tej historyjki może coś wyciągnie. Zwiastun całkiem przyjemny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones