PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=891}

Kochankowie z Kręgu Polarnego

Los Amantes del Círculo Polar
7,6 3 028
ocen
7,6 10 1 3028
6,2 4
oceny krytyków
Kochankowie z Kręgu Polarnego
powrót do forum filmu Kochankowie z Kręgu Polarnego

rozczarowałem sie niestety. Autorzy silili się na wielki romans, tymczasem zabrakło uczucia. Już sam utwór muzyczny z tego filmu jest bardzo słaby. Pada oczywiście kilka pseudo romantycznych zdań. Pojawia się kilka spojrzeń, które niby mają utwierdzić widza w przekonaniu, że są światkami czegoś wyjątkowego. Tymczasem to zdecydowanie za mało. Scenariusz jest bardzo słaby, zdjęcia i montaż wytwarzają wrażenie chaosu, no a muzyka wręcz fatalna. Do tego wszystkiego główny bohater w trzeciej, ostatniej odsłonie (z długimi włosami) jest trochę żałosny.
Nie podbało mi się... :(

ocenił(a) film na 2
pozytywny_zawodnik

Zgadzam się... Także miałem duże oczekiwania, kiedy przysiadałem do tej produkcji. Niestety tylko 2/10... To nie jest film dla mnie :).

pozytywny_zawodnik

Niestety muszę podpisać się pod słowami moich przedmówców. Od siebie mogę dodać jeszcze, że próby pokazania, jak historia zatacza koło (chociażby wypadek niemieckiego pilota i później Otta lub wielokrotne uniknięcia wjechania w autobus) oraz ciągłe mijanie się bohaterów w domu ojca Otta i na ulicy były słabe i naciągane. Podział filmu na fragmenty widziane oczami Otta i oczami Any też się nie sprawdził, wprowadzając chaos.

Może tak totalnej tragedii, by oceniać film na 2 lub 3 nie było, jednak film raczej nie chwycił mnie za serducho tak, abym mógł mu wystawić pozytywną rekomendację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones