PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95311}

Kodeks 46

Code 46
6,2 3 760
ocen
6,2 10 1 3760
6,3 3
oceny krytyków
Kodeks 46
powrót do forum filmu Kodeks 46

Scena

użytkownik usunięty

Scena w klubie, przy piosence "Song #6" i tańczącej Marii budzi niesamowite emocje. W ogóle film prześwietny, bardzo mi się podobał mimo, że nie wszyscy pewnie podzielają moje zdanie.

ocenił(a) film na 7

Można różnie mówić o tym filmie, ale...ma w sobie coś wyjątkowego.
Masz rację, scena z Marii w klubie jakoby magiczna...

zdecydowanie film ma klimat i to coś...czego na szczęście "wszyscy" nie dostrzegają - wówczas byłby strasznie komercyjny i banalny

użytkownik usunięty
danasia

W sumie to fakt ! Dobrze, że nie jest zbyt popularny. Straciłby wówczas na tej tajemniczej aurze :)

ocenił(a) film na 8

Świetny, mało znany film.
Samantha w tej scenie wgniata w fotel :-)
https://www.youtube.com/watch?v=zZwzGv1Yvj0

Jeden z najlepszych filmów, jakie w życiu widziałem. Prawdziwa magia. Tylko "The Fountain" Aronofskiego i "Demian" Hessego zrobiły zrobiły na mnie podobne wrażenie. Absolutna transcendencja. Przeznaczenie, miłość, melancholia, bez względu na upływający czas. Total.

miskodebesciak

A jak dla mnie taki średniak. Nie przepadam za filmami o miłości bo to w ogóle jakieś takie wrażliwe i emocjonalne, ale trzeba przyznać że dobre rzemiosło i znakomita gra aktorska

A co jest takiego w tej scenie? Tańczy laska, trochę spowolnili tempo i od razu magia?

ocenił(a) film na 7
mlody969

Masz rację, że nie dla każdego może to być magiczna scena. Chyba raczej trzeba by się zastanowić co czyni ją magiczną...myślę, że to przeżycia każdego z nas, to w jaki sposób odbieraliśmy i odbieramy świat, co na to wpłynęło... Może my sami sobie tworzymy w pewnym stopniu magię tej chwili...dajemy jej zaistnieć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones