PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95900}

Kosmiczny wirus

Dead Space
3,9 465
ocen
3,9 10 1 465
Kosmiczny wirus
powrót do forum filmu Kosmiczny wirus

Pamiętam, że mi się podobał i trzymał w napięciu.

ocenił(a) film na 4
daniel_r78

Czy może wiesz skąd można ściągnąć ten film bardzo bym prosił o pomoc

Kite11

Witam. Dołączam się do kolegi powyżej. Widziałem go na allegro ale na kasecie VHS co mnie w ogóle nie ratuje.

antig

Też próbuje go dostać bezskutecznie.
A tak z opisu to przypomina z lekka DEAD SPACE gę komputerową .

Askol

Tak, ale z tego co mi wiadomo, to tylko z nazwy. Gra jest ewentualnie bardzo luznym nawiazaniem do scenariusza, gdzie czlowiek staje do walki z przerastajaca jego pojecie 'choroba' o nieznanym pochodzeniu. Stary, sprawdzony temat, ktory wlasciwie zaczal zyc wlasnym zyciem od momentu pojawienia sie koncepcji manipulacji genami.

ocenił(a) film na 6
VegaTron

Jest na youtubie po ang

iamhardkor

Mowisz?! Zaraz obczaje...XD dzieki

VegaTron

W końcu dostępny jest z lektorem. Można znaleźć go na linktube.

antig

Ok. Dziekuje za info. Pozdrawiam

VegaTron

Muszę dodać, że znajduje się pod tytułem "Zabójczy wirus" Może to sugerować, że to inny film ale sam sprawdzałem. To jest Dead Space z 1991 r.

antig

Znalazlem wpisujac Dead Space 1991. Wylistuje ci warianty w zaleznosci jakiego jezyka uzywasz jako ustawienie domyslne twojej przegladarki. Siedzialem wczoraj do 3.30 wkrecajac sie w ten niepowtarzalny klimat. :D Pozdrawiam

antig

Mam go.

antig

leci na TVN :-) LEPIEJ PÓŹNO NIŻ ..

Kite11

Mam na vhs z lektorem. Moge sciagnac kopie dvd rip z neta i podpiac lektora z vhsa jesli masz cos dobrego na zamiane czego nie mam ja :]

Kite11

Jak coś do obejrzenia tu ;)
Playtube.

ocenił(a) film na 5
Font

na Zalukaj też się pojawił.
Ja sie tylko troszke rozczarowałem... Pomysł na film bomba, jak dla mnie! Ale tak, jak spotkałem się z nawiązaniami zarówno do "Aliena", czy "Coś", tak tutaj troszke kuleją patenty, dzięki którym tamte dzieła zmiażdzyły mnie doszczętnie.
Ale 3ma poziom, fanom moge polecić, bo mimo wszystko oglądało się go miło.
Przy okazji pozdrawiam totlanych fanów tej stylistyki, którzy docierają do takich obrazów!
Ktoś zna tytuły, które mogę obejrzeć gdzieś na stronkach, prosze o linki. Lata '80, '90.

Kite11

leci na TVN :-) LEPIEJ PÓŹNO NIŻ ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones