PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30634}
8,0 11 916
ocen
8,0 10 1 11916
8,2 15
ocen krytyków
Koyaanisqatsi
powrót do forum filmu Koyaanisqatsi

Bardzo psychodeliczny

ocenił(a) film na 7

Oglądałem to pod wpływem LSD - jest naprawdę idealny, polecam szczerze!!!

pedrak

Policja już w drodze.

heliosophist

Jaka policja? Widzisz tu przestępstwo? Komuś stała się krzywda? Nie!!

marcin_60

http://img291.imageshack.us/img291/7461/13981.jpg

heliosophist

http://www.youtube.com/watch?v=LoXh9fSy6sc

pedrak

Ty pod wpływem LSD oglądasz sobie filmy, pomyśl, że nie każdy ma takie tripy jak Ty, więc daruj sobie takie wypowiedzi publicznie, żeby nie narażać ludzi - i nie takich, którzy mają świadomy wybór, ale dzieci, które szukają sensacji i oderwania się od rzeczywistości we wszystkim, co dozwolone i co nie. Niby głupota, ale kto by myślał o konsekwencjach. Uwierz, że jak ktoś chce obejrzeć coś na fazie to znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i nie musisz pomagać - dadzą radę. A jak już musisz, to skocz sobie na talk hyperreal czy coś w ten deseń - przynajmniej będzie pewność, że nie czyta tego ten, który nie powinien.

ocenił(a) film na 6
Mak_Makowski

nie spinaj się dziadku bo koleś dobrze mówi, po LSD film jest idealny. również polecam

kanies

prędzej babciu, dla mnie idealny był po naturce, każdy działa wg gustu // polecasz film czy oglądanie go po kwasie?

ocenił(a) film na 6
Mak_Makowski

polecam to i to. a najlepiej obejrzeć dwa razy. Nie każdy film oglądam na "wspomaganiu", wręcz robię to rzadko. Ale akurat ten film świetnie się do tego nadaje. Po prostu jest to ciekawe doznanie warte przeżycia. Nikogo nie namawiam, ale nie mogę przeboleć demonizowania w tym kraju niektórych środków, często dużo bezpieczniejszych i wartościowszych od legalnego alkoholu.

ocenił(a) film na 10
kanies

Najlepiej przyswajać w czasie seksu. Wchodzi w zwoje od razu...

kanies

oglądałam dwa razy właśnie, dla porównania:) a co do alkoholu.. masz rację w zupełności. nie ma bardziej propagowanej i akceptowalnej trucizny. przykre jest to, że niektórzy wierzą, że państwo jest tak troskliwe, że legalizuje to co bezpieczne, a nie to co opłacalne - cóż, naiwność (ale Ty doskonale o tym wiesz -> 'The Union':) szacunek dla tych, którzy nie boją się poznawać świata, nabierać doświadczeń i działać przy tym z głową:)

ocenił(a) film na 7
Mak_Makowski

"szacunek dla tych, którzy nie boją się poznawać świata, nabierać doświadczeń i działać przy tym z głową"

a ja szczególnie chciałbym pozdrowić tych, którzy nie umieją sobie z tym poradzić, niszczą sobie życie, tracą przyjaciół, rozpadają się i kończą w ścieku cywilizacji. Pozdrówki! Pamiętajcie, że jest jeden skuteczny sposób, żeby uwolnić się od problemów...

ocenił(a) film na 8
kanies

Tu nie chodzi o srodki tylko o nas. Tu chodzi o to jak głeboko w to wejdziemy. Jak wejdziemy za głęboko to staniemy się niewolnikami tychże środków. Oczywiscie nie bede wymieniał po kolei o jakie środki chodzi, bo chodzi własciwie o wszystko.

ocenił(a) film na 8
Mak_Makowski

Babciu, strasznieś Ty niestała w swej opinii.
"Dzieciom" i tak przyjdzie zapłacić za swoje dorastanie - jak nie w ten, to w inny sposób, problemem już samo dorastanie. Natomiast dawaniem znać na tym samym portalu, w tym samym, praktycznie, miejscu o czymś takim jak [h], wcale nie zadziała korzystniej ;) Zakładając oczywiście ten pewien tragiczny relatywizm, który wszelaki pokarm bogów miesza ze środkami działającymi destruktywnie, a z tą intymną ekstazą pleromejską nie mającymi już nic wspólnego. Nie dajmy się "człowiekowi materii", a do kwasu jeszcze lepszy jest Ron Fricke :)

Wizja

Niestałość? Zmiana podejścia do tematu na przestrzeni ponad roku jest u mnie naturalna. Z każdym dniem zdobywam doświadczenie, a z każdą rozmową nowe poglądy - dlatego może moja opinia była w komentarzach 'strasznie' rozbieżna. Przyznaję się, pisząc pierwszy komentarz nie do końca zrozumiałam założyciela wątku. Mimo, że nadal uważam, że hyperreal byłoby lepszym miejscem na dzielenie się takimi rzeczami, to filmweb jest jednak miejscem poświęconym sztuce w jakiś sposób i 'pedrak' wyraził swoją opinię w adekwatnym miejscu. Nabrałam dystansu i w pełni się z Tobą zgadzam 'Wizja' (szczególnie odnośnie dorastania).

ocenił(a) film na 7
kanies

Ja ciągle do tego wracam ;-)

kanies

po co oglądać to po LSD, gdy film ma ukazywać to wszystko z boku, również używki?

ocenił(a) film na 10
weekendowy_filmowiec

Ponieważ LSD poszerza percepcję?

kryszti

A ja zawsze myślałem, że to o wiedzę chodzi, człowiek się uczy całe życie...

ocenił(a) film na 10
Shiba_Kce

A i tak umiera niepomiernie głupi.

Mak_Makowski

Na prawdę myslisz że on wziął to LSD ? xD

Ewela1130

nie jestem od weryfikowania prawdziwości postów, a moje życie nijak się zmieniło po wzięciu tego na poważnie, więc 'naprawdę mnie to gówno obchodzi'

ocenił(a) film na 10
Ewela1130

A co w tym takiego niesamowitego?

Ewela1130

To pewnie był Mentos. :-)

ocenił(a) film na 8
Mak_Makowski

jestem za a nawet przeciw...:)

pedrak

No ale ja nie kumam: film jest idealny czy kwas był idealny ?

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 8
pedrak

sadze,ze gdyby nie muza w filmie to mniej bys sobie zrył czache..

soglif3

muzyka robi robotę

ocenił(a) film na 10
pedrak

mam nadzieję że wyniosłeś jakieś przemyślenia...

ocenił(a) film na 7
szerglinka

Ciągle to robię.

pedrak

Wyślij mi ten film na DVD i jeden papierek to wtedy możemy pogadać

ocenił(a) film na 7
klepak84

W HD?

ocenił(a) film na 9
pedrak

ja ogladałem baraka po grzybach, mocne doznania !

ocenił(a) film na 7
panwuy

Cudowne, czyż nie?

ocenił(a) film na 9
pedrak

to była moja najlepsza przygoda z kinem, podobnie było w gwiezdnych wojnach ale to inna jazda :)

ocenił(a) film na 10
panwuy

Ten filmik jest ekstra!

Moje najlepsze wspomnienia tripa kinowego to wiadomo "The Doors" i mniej znane, ale wkręcające "Cube". Były jeszcze inne, ale najbardziej wspominam horror "Dentysta" na VHS-ie, gdzie ja i trzech kumpli umieraliśmy w mękach nie mogąc opanować konwulsji rozbawienia do łez i skręcaliśmy się ze śmiechu przez bite 90 minut!

ocenił(a) film na 7
panwuy

Bo trip to kino właśnie!

ocenił(a) film na 10
panwuy

Również oglądałęm Barake po grzybach, ale pędrak zainspirował mnie do oglądniecia Koyaanisqatsi na LSD, szkoda tylko ze bede musial poczeklac pare dni na kwasa ale dam rade ;) pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
pedrak

Tem film jest niczym LSD, jest tak przegenialny, że nie tylko nie wymaga żdanego dopalacza przy "konsumpcji", ale wręcz sam jest czymś takim. Co więcej, po jego obejrzeniu człowiek (!), nie pozostaje taki sam.

pedrak

Reasumując: lepiej z kwasem czy bez? (bo to już sie pogmatwane robi)

ocenił(a) film na 10
Ultor

Zdecydowanie z kwasem. Najlepiej pruskim - dostępny na Allegro jako oranżadka w proszku do stosowania per rectum. Aplikować wężem ogrodowym pod ciśnieniem pięciu atmosfer.

Kocio

Pfff... Bo ja na Allegro będę szukał... Przepis podaj, przyjacielu, na privie ^^

ocenił(a) film na 7
Ultor

Spróbuj wszystkiego.

pedrak

zacheciles mnie do obejrzenia

ocenił(a) film na 7
statnik

miło

statnik

jak wyżej

pedrak

Ja pier*****, czy kogoś tu pogrzało????

ocenił(a) film na 7
Annodomini

Ja nie grzeję.

pedrak

Czytają Wasze wypowiedzi, coraz bardziej żałuję, iż tak ku..wsko związałem się z tym portalem... i tu coraz więcej dzieci bez wyobraźni. Po jaki ch.. piszesz na forum o takich kwestiach? Pomyśl poje... zanim cokolwiek wygenerujesz z tej swej jałowej przestrzeni pomiędzy niczym, zwanej dalej głową. Następnie pozostaw efekt swych wyobrażeń sobie, na poprzebudzeniowy deser, który nikogo nie interesuje.

ocenił(a) film na 8
Hasior

Lepiej oglądać film pod wpływem LSD niż żyć pod wpływem SLD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones