PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536242}

Król rozrywki

The Greatest Showman
7,6 60 993
oceny
7,6 10 1 60993
6,1 17
ocen krytyków
Król rozrywki
powrót do forum filmu Król rozrywki

Założyłam tu konto specjalnie, żeby dać 10 gwiazdek. To jest najcudowniejszy film jaki widziałam. Zakochałam się

sobanek

No tak, bo popularność, to przecież wyznacznik jakości...

ocenił(a) film na 10
krolrozrywkitoarcydzielo

hah to samo ;p

ocenił(a) film na 10
krolrozrywkitoarcydzielo

FILM PRZEPIĘKNY! MUZYKA CUDNA!

ocenił(a) film na 10
krolrozrywkitoarcydzielo

Nie lubię musicali. Nie obejrzałem do końca chyba ani jednego musicalu w swoim życiu, ale ten film jest inny. Cudowny, po nim naprawdę byłem szczęśliwy, choć przez chwilę, wspaniale się po nim czuję. Fabuła idealna, muzyka idealna, nie ma niepotrzebnych dłużyzn, fabuła idealnie przeplatana z muzyką, nie ma chwili na nudę.

Muszę przyznać, że jest to bardzo budujący film, energia, marzenia i zaangażowanie głównego bohatera powoduje, że samemu chce się działać. Wszystko połączone w logiczną całość, bohaterowie i ich motywy są wiarygodne.

10/10

krolrozrywkitoarcydzielo

Ale co nas to gówno interesuje?

ocenił(a) film na 8
krolrozrywkitoarcydzielo

Aż żal dupę ściska, żeby specjalnie zakładać konto z powodu jednego filmu...

użytkownik usunięty
Bokciu

Dobre ćwiczenie na pośladki ;)

ocenił(a) film na 8

Chcesz się dołączyć do nas? :)

użytkownik usunięty
Bokciu

Do fanów ćwiczeń na pośladki? ;) fanów Króla? Światła?

ocenił(a) film na 8

Fanów ćwiczeń. Jest nas już dwóch - będziesz trzecia.

użytkownik usunięty
Bokciu

Wchodzę w to .... ;)

i jeszcze ten tekst zakochałem sie w filmie.... to wyjdź za niego i miejcie dzieci... małe filmiki... wiekszego kretynizmu nie słyszałem jak zyję... zakochałem sie..:P

użytkownik usunięty
czouk7777

Oczywiście, że można sie zakochac w filmie. Zakochać się można w każdym, i we wszystkim. Nie wierzysz? sprawdź definicje miłości :)
Chyba, ze tak ogólnie, uważasz miłość za kretynizm

krolrozrywkitoarcydzielo

Niesamowity film, byłem zauroczony od pierwszej chwili! Jeszcze nie zdarzyło mi się wystawić tutaj żadnej 10, ale teraz naprawdę nie mam wyjścia...może i kicz i przepych wylewały się tu z każdej strony, ale w takiej formie całkowicie to kupuję!

ocenił(a) film na 10
krolrozrywkitoarcydzielo

Masz rację. Film jest wzruszający i piękny. A piosenki - piosenki są CUDOWNE. Zwłaszcza This is me - ale i piosenka, którą śpiewa pani Lind:) i każde wykonanie H. Jackmana. A choreografia i sceny na arenie - nie mają sobie równych:). Jest wówczas magia. Czułam się tak jakbym była w tym cyrku, widziała to wszystko, poznała bohaterów, zaczęła odczuwać to co oni. W skali musicalu - film jest arcydziełem.

ocenił(a) film na 7
krolrozrywkitoarcydzielo

Świetna Michelle Williams i równie dobry Hugh Jackman powinni mieć ustawowy zakaz śpiewania ...
Gdyby ...
Michelle Williams została zastąpiona przez Anne Hathaway lub Jessicę Biel a Hugh Jackman przeez (nie mam propozycji), to film mógłby być rewelacyjny.
Gdyby...
do tego ograniczono animacje lwów i słoni (konie są powalające - prawdziwe, nie animacja), to film byłby arcydziełem.

krolrozrywkitoarcydzielo

Film był fantastyczny. Ma swój klimat, który ja w 100% kupuję. Jeśli szukasz czegoś podobnego, to myślę, że "Ratując Pana Banksa" z Tomem Hanksem, również ma w sobie podobną magię. Bardzo polecam :)

użytkownik usunięty
krolrozrywkitoarcydzielo

Widzę, że piękno w duszy gra. Może zainteresuje Cię podobna stylistyka i obejrzysz takie perełki jak "Skrzypek Na Dachu", "HAIR", "Moulin Rouge". Te musicale mocno na mnie wpłynęły w wieku szkolnym.

ocenił(a) film na 10
krolrozrywkitoarcydzielo

Film po prostu przepiękny :)

ocenił(a) film na 10
krolrozrywkitoarcydzielo

Jak go zobaczyłam, to samo powiedziałam.
Zakocham się w filmie... :-)

ocenił(a) film na 7
krolrozrywkitoarcydzielo

Muzyka genialna.Kocham ten film i nie oceniam tutaj fabuły, ponieważ musicale mają to do siebie, że fabuła jest prosta i nieskomplikowana(Może z wyjątkiem les miserables) Za muzykę dałabym nawet 10 punktów. Hugh Jackman kolejny raz udowodnił że jest świetnym aktorem musicalowym.

ocenił(a) film na 9
krolrozrywkitoarcydzielo

Ten flim to cudo. "Lalasrandowi" dali nagród ile wlezie A temu raptem jednego globa

ocenił(a) film na 6
krolrozrywkitoarcydzielo

W łzawej historii z miałkimi pioseneczkami? Przecież to strzelić człowieka może jak się tego słucha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones