PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6887}
6,9 1 231
ocen
6,9 10 1 1231
Krótki dzień pracy
powrót do forum filmu Krótki dzień pracy

Ciekawy film nieraz nudny ale zbliżając się do końca coraz bardziej człowieka porywa. Ten film, a jestem dosyć małego wieku bo tylko 17 lat daje mi dużo do myślenia. Brawa dla Kieślowskiego.

ocenił(a) film na 9
malyadik

Wiesz, ja mam 12 :)
Jako radomiankapowinnam znać tą historię. Tak się złożyło, że moja babcia mieszka tam, gdzie odbywały się protesty. Opowiedzxiała mi to wszystko, a film był wspaniałym zwieńczeniem tej opowieści. W ogóle ciekawym byo ośmieszenie ówczesnych władz przez niektóre sceny i dialogi :D Film bardzo ciekawy, poelcam (Niedziela, TVP1 godz. 13:10)

ocenił(a) film na 10
Huncwotka_

Uwazasz, ze te same dialogi nie ośmieszają obecnej władzy ? Uwazasz, ze teraz jest lepiej, bo nie ma juz robotników, którzy mogliby wyjść i zastrajkować? Uwazasz, ze puszczanie tego filmu jest na miejscu w dzisiejszych czsach gdy ludzi padają ofiarami kapitalizmu ? Wtedy protestowali przeciw podwyzkom na jedzenie, teraz na na miejscu bylby protest przeciwko skrajnemu ubóstwu, biedzie i ponizaniu godności ludzi, którzy zyją gorzej niz zwierzęta. Tylko jak juz napisałem, nie ma komu protestować w czasach dzikiego kapitalizmu.

malyadik

Mas już 30

ocenił(a) film na 8
prg197

Hehe no tak, czas biegnie nieubłaganie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones