PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1158}
7,8 44 965
ocen
7,8 10 1 44965
8,1 32
oceny krytyków
Krótki film o miłości
powrót do forum filmu Krótki film o miłości

rewelacja

ocenił(a) film na 8

Świetne nawiązania do Hitchcocka! Zasłużone 8/10

dddd_

Np?

kalakala

Rear Window

ocenił(a) film na 8
dddd_

A to nawiązanie jest celowe? Nie pamiętam już, który film obejrzałam jako pierwszy, ale niekoniecznie kojarzyłabym je razem.

ocenił(a) film na 9
MademoiselleDrama

Nawiązanie jest zdecydowanie celowe. Pan Krzysztof w jednym wywiadzie potwierdza, że był inspirowany dziełem mistrza. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Kafsony

Potwierdzam, bardzo chciałbym zakosztować linku do tego wywiadu. Również wysyłam pozdrowienia.

ocenił(a) film na 9
dddd_

Oczywiście to nie będzie żaden problem. http://kieslowski.art.pl/informacje-z-gazet/wywiad-z-krzysztofem-piesiewiczem/ proszę bardzo, to link do wywiadu z Krzysztofem Piesiewiczem, który jak pewnie wiesz był współautorem scenariuszy Dekalogu. Mam nadzieję, że pomogłem.

ocenił(a) film na 8
Kafsony

Dziękuję bardzo za wywiad, zajebisty. Pana dogłębna znajomość tematu jest iście zatrważająca. Pozdrowienia.

ocenił(a) film na 9
dddd_

Dziękuję, bardzo miło się z panem gawędzi. Gdyby w sieci były tylko osoby wypowiadające się w tak kulturalny sposób jak pan i doceniające prace drugiego człowieka włożone w naukę o filmach. Jeszcze raz dziękuję panu, dzięki temu dalej mogę zyć nadzieją, że są na tym świecie osoby które są naprawdę wiele warte. Pozdrowienia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones