PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154526}

Kraina traw

Tideland
7,0 14 394
oceny
7,0 10 1 14394
6,3 7
ocen krytyków
Kraina traw
powrót do forum filmu Kraina traw

Porażajacy

ocenił(a) film na 9

Porazający i przerazający myslałam że nie dotrwam do końca a jednoczesnie nie byłam w stanie przerwać ogladania. Tego filmu nie da się zapomnieć.

ocenił(a) film na 5
Lithi

zasadniczo to właśnie taki też bym miał komentarz

P_A_W_E_L

Również się zgadzam z założycielką tematu.
Dodam jeszcze że ja ten film widzę jako zderzenie niewinnośći tej dziewczynki z okropieństwami tamtego miejsca w jakim się znalazła.
W sumie ta dziecinność i niewinność jest ponad okropnymi obrazami tamtego miejsca.

Lithi

Podpisuje sie pod tym co tu przeczytalem , od siebie dodam ze film troche niesmaczny . Nawet nie wiem jak go ocenic ? Z jednej strony to zdecydowanie ponizej oczekiwan (chociaz nie byly specjalnie wygorowane), z drogiej strony 4 to chyba za malo . Sam nie wiem jakas inna skala by sie przydala :)

ocenił(a) film na 9
Lepery

No niesmaczny to owszem, ale niekt ci przy nim nie kazał jeść :p mi sie wydaje, że to jednak na plus, bo z punktu widzenia tej dziewczynki nic w tym niesmacznego nie było i o to chodzi, wiec moim zdaniem 4 to jednak zdecydowanie za mało

Lithi

Przepraszam, a co było niesmaczne? Rozjkładający się trup tatusia? Dajcie spokój, wiele innych filmów ma o wiele bardziej obrzydliwe, i co więcej nieuzasadnione sceny . Jak dla mnie 10/10 dawno nie oglądałam tak przejmującego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones