PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10531}

Kryjówka Białego Węża

The Lair of the White Worm
5,7 1 087
ocen
5,7 10 1 1087
Kryjówka Białego Węża
powrót do forum filmu Kryjówka Białego Węża

BARDZO PO"""" FILM

ocenił(a) film na 6

Kilka lat temu w wakacje co czwartek o 24 leciały jakeishorrrory albo s-f i zawsze oglądałem i pewnego razu poleciał ten film. Jaki on jest walniey to skzoda gadac chociash nie jest najgorszy hehe. Miałem po nim gorączek hmmm powalony troche

ocenił(a) film na 9
WODNY

I dobrze że walnięty! :D Jest w nim coś takiego, że sam nie wiem, po prostu klimat. Efekty specjalne nie powalają, ale sceny z nich są tak zrobione że hoho - schizolstwo. :) I na koniec muzyka - miód dla każdego, kto lubi starą elektronike filmową.

ocenił(a) film na 8
WODNY

Po pierwsze film angielski, a po 2 lata 80-te - wtedy jeszcze nie było nie wiadomo jakiej techniki komputerowej...
Czemu w Polsce nie kręcone są horrory? Polacy nie dysponują odpowiednimi umiejętnościami. Horrory z efektami kreci się tylko w USA.
"Kryjówka białego węża" ma swój klimat... ponura pogoda, skamieliny, legendy, erotyzm... No i "otwarte" zakończenie... Mi się podoba.

ocenił(a) film na 7
Michal1982

Tyle, że horrory z efektami komputerowymi z ostatnich 20 lat nie mają za grosz klimatu.
Apogeum kina grozy to lata 70 i 80. Wtedy też najwięcej powstało wysoko cenionych filmów z tego gatunku.
I cały wysyp klimatycznych filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones