PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90}

Krytyczna terapia

Extreme Measures
6,8 7 784
oceny
6,8 10 1 7784
Krytyczna terapia
powrót do forum filmu Krytyczna terapia

W tym filmie mamy inny obraz Hugh Grant'a od tego do którego się przyzwyczailiśmy. Samiast słodkiego bohatera kolejnej komedii romantycznej Grant gra doktora kliniki do której trafia pacjent z dziwymi objawami. Mimo starań lekarzy pacjent umiera, a życie dr. Guy'a Lutham'a całkowicie się zmienia. Rusza on tropem śmierci owego pacjenta poprzez świat bezdomnych "ludzi kretów" i zaplątanych w tą sprawę lekarzy i pracowników innych szpitali. Prawda okazuje się okrutna. Sadystyczny doktor (Gene Hackman) prowadzi eksperymenty na bezdomnych mające na celu pomóc ludziom z chorobami kręgosłupa. Dr. Lutham jest stawiany w sytuacji, gdzie będzie niał wybór pomiędzy zaakceptowaniem metod szalonego doktora a ujawnieniem prawdy. Film ten to mroczny triller ukazujący zakłamanie ludzi, którym często jest powierzane nasze życie. Poz tym ten film uczy, że są w naszym życiu sytuacje w których musimy podjąć decyzje od której będzie zależało całe nasze życie.

DLUGInator

"W tym filmie mamy inny obraz Hugh Grant'a"

To chyba nie jest obraz Hugh Grant'a.

użytkownik usunięty
DLUGInator

Właśnie... aż mnie zaskoczył ten wizerunek Granta, byłam przywyczajona do ról amantów, ale nie powiem, pozytywnie mnie zaskoczył:D Lubię jak aktorzy podejmują się różnych gier, w różnych rodzajach filmów.

Oglądnij "Gorzkie gody "to będziesz miała jeszcze inny obraz Granta ;)

ocenił(a) film na 7
DLUGInator

Rzeczywiście w tym filmie Grant w końcu zagrał - i to świetnie!

ocenił(a) film na 7
DLUGInator

Mi się on zawsze kojarzył z niezbyt inteligentną osobą w filmach ,monogamią i krzywym zgryzem ale "słodkim"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones