PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775970}

Kształt wody

The Shape of Water
6,4 129 397
ocen
6,4 10 1 129397
6,4 45
ocen krytyków
Kształt wody
powrót do forum filmu Kształt wody

Hollywood postanowiło zmierzyć się z dyskryminacją zoofili w amerykańskim społeczeństwie jednak moim zdaniem zbyt zachowawczo; brakowało mi bezpośredniego pokazania scen seksu głównej bohaterki z człowiekiemrybą - widzimy orgazm głównej bohaterki gdy ta się masturbuje, a nie widzimy orgazmu człowiekaryby....czy to nie jest przypadkiem seksistowskie?? Hollywood nieby takie postępowe, a jednaka zaścianek....

sew85

Hahahaha.........zakłamani jak zawsze :-)

ocenił(a) film na 5
sew85

He,he,dobre!

ocenił(a) film na 1
sew85

Zgadzam się. Totalny gniot.

sew85

Po co mu te nogi pokryte łuską ?,do chodzenia po dnie?, schowany fiutek /skrzela /płuca /uzdrowiciel /i co jeszcze ?,aaaa jaja by
w kółko zarł!

ocenił(a) film na 8
Slavo_L70

Może to głupie i nie na miejscu, ale zastanawia mnie jak oni uprawiali seks? Bo gdy Elisa tłumaczyła to koleżance, to ta zrozumiała, więc jakieś wytłumaczenie jest. Tylko ja go nie łapię?

muppet90

Coś mu się tam otwierało i penis się wysuwał.

Te wszystkie nagrody, kto na to głosował. Film jest w miarę ok ale zachwyt na miano Oskara... zmarnowane 2 godziny ;/

ocenił(a) film na 8
SadaKid

film jest w miare ok ale przywale mu jedynke po ch... bedzie mial taka wysoka ocene :) Cebulaki :D

ocenił(a) film na 5
sew85

Zgadzam się. Film tragiczny, ledwo wytrzymałam do końca i ta miłość z rybą to już całkowite przegięcie hahaha.

sew85

Mnie rozwaliła scena jak zatopiła łazienkę by sobie z nim popływać.... realistyczne tak bardzo ;)

ocenił(a) film na 8
vicki6

To tak jakby skomentować "Harry Potter lata na miotle? Haha bardzo realistyczne!". Ludzie to jest baśń!

ocenił(a) film na 4
janoski99

No dobra, tylko że Poter miał czarodziejską miotłę. A ona miała zaczarowaną łazienke czy zaczarowany ręcznik którym uszczelniła drzwi do łazienki?

ocenił(a) film na 9
sew85

Takie widzisz świata koło, jakie swoimi oczyma zakreślasz. Niestety ludzie są zbyt tępi, żeby zrozumieć baśń.

ocenił(a) film na 2
Kentico

Ale ten film jest naprawdę słaby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones