PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707103}
7,5 70 249
ocen
7,5 10 1 70249
6,3 21
ocen krytyków
Kung Fury: Pięści czasu
powrót do forum filmu Kung Fury: Pięści czasu

ARCYDZIEŁO!

ocenił(a) film na 10

Właśnie jestem po obejrzeniu. Genialne! Dawno nie widziałem czegoś tak dobrego.
Ten film po prostu nie ma wad!
100/10

ocenił(a) film na 10

Właśnie o to chodziło : D

TAK PRZEDOBRZONY TEN FILM

użytkownik usunięty
przem8ek

Mam wrażenie że ten film chce być bardziej retro niż naprawdę były lata 80-e. Lata 80-e to Blade Runner, Ghostbusters, Terminator, Commando, Predator, Rambo, Tron, Aliens, Gremliny, Straceni chłopcy, Back to the Future, Beverly Hills Cop i tak dalej a nie jakiś karate kicz z dinozaurami i nazistami.

ocenił(a) film na 10
mosakovsky

Jedyna wada, ze trwał tylko 30 minut

ocenił(a) film na 7
mosakovsky

Mój Boże.... Kwintesencja tego co oglądałam jako dzieciak. Jestem zachwycona. Było wszystko: "niesamowite" efekty specjalne, walka w stylu mortal kombat, biuściaste, skąpo odziane laski w futrach i skórze, Thor (!!!), kung-fu, dinozaury, tony broni, klimatyczna muzyka i niszczący wszystko gliniarz z niezwykłymi umiejętnościami wojownika. Nawet scena, w której komisarz daje reprymendę Kung-Fury, nowy partner i rezygnacja z odznaki- no coś niesamowitego.

ocenił(a) film na 7
TakeItIzzy

Oh... Zapomniałam jeszcze o jednym: HASSELHOFF!!!

ocenił(a) film na 9
mosakovsky

byłaby 10 gdyby trwał dłużej

ocenił(a) film na 9
mosakovsky

Rany, a juz sie martwilam, ze jestem szalona! (gdyz rowniez film ow wybitny nad wyraz mi sie spodobal :) ).

ocenił(a) film na 5
mosakovsky

Trzeba mieć ostro na bani żeby to ocenić na 10.

ocenił(a) film na 10
mosakovsky

Zgadzam sie film w swoim gatunku jest ARCYDZIELEM i pomimo 31 minut trwania jest zaje...sta rozrywka. Najbardziej 'KUNG FURY' spodoba se wiarze w wieku 30 w gore ktorzy lizneli troche lat 80tych. Swietnie polaczyli GRINDHOUSE z klimatem lat 80tych i czasow gdy gry komputerowe i muzyka elektro byly najbardziej rozchwytywane ;-)... Aktor grajacy KUNG FURIE wyglada jak JOHHNY DEPP z lat 80tych. Swietna obsada ;-)

ocenił(a) film na 10
punisher822_filmweb

Mi się wydaję, że główny aktor był wzorowany na Charlie Sheenie z "Top Gun" ;P

ocenił(a) film na 10
mosakovsky

Edit: Nie wiem jak edytować post. Oczywiście chodziło mi o "Hot Shots!"

ocenił(a) film na 10
mosakovsky

A ten z kolei na Rambo - klasyce filmów akcji lat 80.

ocenił(a) film na 10
mosakovsky

Moze i byl wzorowany na RAMBO itp. ale podobienstwa do mlodego DEPPA mu odebrac sie nie da

ocenił(a) film na 9
mosakovsky

Ma.Za mało przekleństw i brak nagości jak na lata 80' przystało (kat "R") :)
Jednak i tak wyszło bardzo dobrze :)

ocenił(a) film na 6
simon3333

Wypowiadam się jako rocznik 86 - kobieta :
Fajny pomysł, powrót do kiczu z lat 90-tych, który wywołuje u mnie ogromny sentyment.. wtedy te wszystkie motywy, z których dziś możemy się śmiać miały sens :).
Niestety film mnie nie wciągnął. Było sporo śmiesznych momentów, ale na tak wysoką ocenę moim zdaniem ta produkcja nie zasłużyła.

ocenił(a) film na 4
mosakovsky

Że co? Co was tak podnieca w tym filmie? Ani to śmieszne, ani ciekawe

ocenił(a) film na 9
liver128

Ten film jet specjalnie przerysowany,jednak klimat lat 80-tych aż się wylewa...

ocenił(a) film na 6
mosakovsky

Oprócz tego ze jest głupi i bezsensowny i zrobiony typowo amatorsko to rzeczywiscie nie wielu wad pozatym nie ma...Pozatym w jakim aspekcie jest rewelacyjny albo nawet bardzo dobry? W zadnym

ocenił(a) film na 10
twokill

Jak sie jest obsranym jeszcze millenialsem to w zadnym aspekcie..masz racje

ocenił(a) film na 9
mosakovsky

+ za choreografię walk! Oglądałem ten fragment z otwartą japą- tak świetnie zostało to zrobione (na wzór gier arcade). Mege mega mega, twórcy świetnie wczuli się w klimat!

ocenił(a) film na 7
mosakovsky

Będzie film pełnometrażowy na podstawie tej krótkometrażówki.

użytkownik usunięty
returner

No i na hoj jak to taka lipa jest ze dla tego filmu zalozylbym 1000 kont zeby zanizyc mu jeba.ną ocene. Top 50# hahah

użytkownik usunięty

500*

ocenił(a) film na 4
mosakovsky

Argumenty dlaczego jest to arcydzieło?

ocenił(a) film na 10
mosakovsky

Nic dodać nic ująć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones