PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718819}
7,3 192 269
ocen
7,3 10 1 192269
7,3 50
ocen krytyków
La La Land
powrót do forum filmu La La Land

??!

ocenił(a) film na 2

Oscar dla Emmy Stone?! To jakieś kpiny! Lubie ją ale większego drewna niż jej "gra" w LLL dawno nie widziałam- stwierdzam to z przykrością bo bardzo czekałam na ten film. Scenografia, muzyka...ok. Reszta wołała o pomstę bo nieba..wyjąc..na kolanach.. w deszcz.

ocenił(a) film na 10
january666

Jeśli ktoś ocenia "Księgowego" na 10 gustu nie ma...

ocenił(a) film na 2
tanebo

Myślę że każdy kieruje się własnymi wytycznymi podczas oceny filmu. To moja czysto subiektywna ocena na którą wpływa wiele czynników. Nie wiem jak można powiedzieć że ktoś "gustu nie ma" co to do diabła znaczy??! To że LLL Ci się podobał nie oznacza że musisz się jak reksio nogawki łapać każdej negatywnej opinii żeby wtrącić swoje 5 groszy i robić za wyrocznię do spraw co w dobrym guście jest a co nie.

ocenił(a) film na 8
january666

Tez uważam ze Emma nie zasługuje na Oskara, na głowę ja w tym filmie bije Rayan i spodziewałam się ze to on dostanie główna nagrodę...szkoda. Naturalniejszy był Rayan, lepiej grał, lepiej tańczył, lepiej śpiewał. Emma sztywna...

ocenił(a) film na 5
january666

Zgadzam się z Toba w 100%. Nudny jak cholera. Aktorzy fajni, ale kompletnie nie pasuja do musicali. Do "Chicago" nawet nie ma co porównywać...Nie wiem za co te Oscary. Średni film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones