PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718819}
7,3 192 269
ocen
7,3 10 1 192269
7,3 50
ocen krytyków
La La Land
powrót do forum filmu La La Land

6/10

ocenił(a) film na 5

Widziałam, tyłka mi nie urwało i długo będę zastanawiać się nad tym dlaczego ten film dostał tyle Golden Globe. Owszem scena wprowadzająca na autostradzie bardzo fajnie nakręcona (bez cięć, wszystko perfekcyjnie dograne), ale jakoś nie jestem przekonana, że La La Land to arcydzieło zasługujące na Oscary. Fajny film, ale szału nie było. Wokalnie Emma Stone cieniutko, Gosling nieco lepiej. Szacun dla niego, że specjalnie do tego filmu nauczył się grać na fortepianie. Kolorowa bajeczka do obejrzenia na jeden raz.

ocenił(a) film na 7
Ariel_2

Gosling tam coś śpiewał?! stone śpiewała dobrze imo na ostatnim castingu goslinga sobie nie przypominam on tam tylko na klawiszach udawał, że gra i jak zwykle wyglądał jak ziemniak cały czas ten sam wyraz twarzy

marcin_lendzion

Lubię Ryana, choć w tym filmie tak, wyglądał cały czas jak ziemniak :D You made my day.

ocenił(a) film na 7
niunia123_filmweb

w każdym wygląda jak ziemniak

ocenił(a) film na 7
Ariel_2

Niestety z nagrodami bywa tak, że nawet słaby film może je dostać, gdy trafi się bardzo słaby rok. Oscar i Golden Globe nie sprawiają, że film nagle staje się arcydziełem, przykład "Angielski pacjent". 9 Oscarów, a kto o nim panięta

malysz369

Ja pamiętam, hehe. Książka była koszmarna. A film...

ocenił(a) film na 3
Ariel_2

http://www.filmweb.pl/film/La+La+Land-2016-718819/discussion/Ja+i+m%C3%B3j+%C5%9 Bwiat+-+tylko+to+si%C4%99+liczy.+Dlaczego+tak+nachalnie+lansuj%C4%85+ten+film,28 57751

ocenił(a) film na 8
Ariel_2

Gosling nie nauczył się grać na fortepianie specjalnie dla tego filmu.
zachęcam zapoznanie się choćby z projektem Dead Man's Bones: https://youtu.be/IRFeUc2KnBY

ocenił(a) film na 8
nie_jestem_twoim_mezem

To sporo wyjaśnia. Nie ma żadnych szans by w rok nauczyć się tak grać. Wygląda na to, że Gosling po prostu całkiem nieźle muzykuje i nie jest to od wczoraj. :)

ocenił(a) film na 5
UncleKaNe

czyli moja ocena tego filmu powinna być jeszcze niższa ;)

ocenił(a) film na 2
Ariel_2

"bez cięć, wszystko perfekcyjnie dograne" - jak to, przeciez cieca byly srednio co 30-45 sekund! Popatrz dokladnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones