PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718819}
7,3 191 843
oceny
7,3 10 1 191843
7,3 50
ocen krytyków
La La Land
powrót do forum filmu La La Land

Nie twierdze że to zły film, mimo że nie przepadam za filmami tańca i śpiewu. Ale Oscar? Totalna porażka!

ocenił(a) film na 10
j0hny21

"Nie wierze że to gówno dostało oscara.", "Nie twierdze że to zły film" te zdania, oraz twoja ocena tego filmu wzajemnie się wykluczają, normalnie nie ustosunkowuję się do takich komentarzy, ale nonsens twojej wypowiedzi jest wręcz porażający.

ocenił(a) film na 10
Grizzly6

Hejterzy już tak mają...

ocenił(a) film na 4
Grizzly6

Dziwne ze dałeś 1
Film mnie nie rzucił na kolana, przewijałem śpiewanie, dałem 5 bo jest średni, Ale 1 i twierdząc że nie jest zły...

użytkownik usunięty
j0hny21

"Nie twierdze że to zły film" "Nie wierze że to gówno dostało oscara". Już te dwa zdania się nie kleją, mówisz na początku że to gówno, a potem że to nie jest zły film, ale dajesz ocenę 1 (czyli nieporozumienie) , a już 3 oznacza słaby, więc powinneś dać ocenę powyżej 3, skoro mówisz że to nie jest zły film, ale znowu coś się nie klei, bo mówisz że "Nie wierze że to gówno dostało oscara"...

ocenił(a) film na 10
j0hny21

Nie wierzę ze u ciebie film Botoks zebrał całe 10 ( słownie :dziesięć ) gwiazdek !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones