PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718819}
7,3 192 183
oceny
7,3 10 1 192183
7,3 50
ocen krytyków
La La Land
powrót do forum filmu La La Land

OSKARY????

ocenił(a) film na 3

Pewnie dostanie bo ...wiadomo... przemysł filmowy..... Ale na prawdę tak bardzo dobrze go oceniacie? Moim zdaniem jest to kiepski film. O grze aktorów już tu pisano więc nic nie dodaję poza nic wyjątkowego - wyjątkowa to była Cathy Bates w Misery, Jack Nicholson w wielu rolach, Kate Winslet w Lektorze, Lisa Minelli w Kabarecie czy Clint w Gran Torino. Wybitnych filmów jest na Filmweb cała lista - wystarczy sprawdzić - ten na pewno się do nich nie powinien zaliczać. Fabuła - banał, intryga - zero, przekazywane wartości - zero, akcja - zero. Owszem są piękne w stylu dekoracje i ładnie wytrenowane sceny taneczne - ale czy postawilibyście je w jednym rzędzie z Hair, Grease, Kabaret, Chicago??? - no nie, nie , nie . Za 2 lata nikt o tym filmie nie będzie pamiętał.....

ocenił(a) film na 6
muczus

Szczerze? Generalnie masz racje aczkolwiek ja bardziej subtelnie oceniam calosc. Zdjecia i pare utworow-scenek robia wrazenie. Nie jakies wielkie, ale to ewidentne plusy podobnie jak aktorstwo. Oczywiscie stawianie Goslinga i Stone z tego filmu z legendarnymi rolami to totalne nieporozumienie:) Fabula jest doprawdy plytka i wtorna. Zatem w czym tkwi sila filmu? Znane nazwiska, szczypta nostalgii za dawnym Hollywood i to tyle. Moze w kinie superbohaterow taki rodzynek jest potrzebny? Nie wiem. Musicale to byly z Kelly`m Astaire`m czy Sinatra gdzie aktorzy nie tylko dobrze lub doskonale tanczyli, ale tez niezle spiewali. Teraz to takie popluczyny.

Film niezly/dobry, ale absolutnie nic wiecej.

ocenił(a) film na 3
Qjaf

Tak napisałam może mało subtelnie ;-))) bo tyle zachwytów wszędzie - a na kontraście tyle innych ciekawych rzeczy którymi można się zachwycać - że trochę mnie to "ruszyło"

ocenił(a) film na 6
muczus

Rozumiem Cie:) Ludzie potrzebuja czasem takiej papki. Natomiast nagrody typu "najlepszy film" czy "najlepszy scenariusz" bylyby totalnym nieporozumieniem.

ocenił(a) film na 3
Qjaf

no tak ;-)) patrząc na "średnią" w różnych sprawach inni ludzie potrzebują całkiem innych rzeczy ;-))) - nie przestaje mnie to dziwić za każdym razem.... Ja jestem po "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" - no ten film naprawdę daje do myślenia i czekam na "Toni Erdmann" i Wajdę już w najbliższą sobotę

użytkownik usunięty
muczus

Pewnie dostanie, bo to fantastyczny film.

ocenił(a) film na 10
muczus

Ja będę pamiętał, bo to fantastyczny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones