PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718819}
7,3 192 269
ocen
7,3 10 1 192269
7,3 50
ocen krytyków
La La Land
powrót do forum filmu La La Land

Nie bardzo rozumiem tych wszystkich zachwytów nad La la landem.
Film bardzo przyjemy, ze świetną muzyką (aczkolwiek jak dla mnie trochę tej muzyki za mało było ) i piękną kolorystyką. Ale do arcydzieła to mu jeszcze daleko.

ocenił(a) film na 6
nothh

Naturalnie, ze nie jest to arcydzielo i nigdy nie bedzie. Ten musical ma sie tak do tych najlepszych jak nowa czesc gwiezdnych wojen do starej trylogii. Srednio albo nijak :)

ocenił(a) film na 9
nothh

Muzyki Ci było mało?? Na każdym kroku był jazz.. nie ni nie zgodzę się z tym w 100%

ocenił(a) film na 9
nothh

Cieszę się że nie był to typowy musical jak scena początkowa, według mnie wszystko było idealnie wyważone No i dlatego miał to coś

ocenił(a) film na 7
pink_panther94

W każdym filmie jest muzyka... A to miał być musical przynajmniej tak jest reklamowany ten film.
A w musicalu są piosenki, tutaj naliczyłem się raptem 6, trochę mało jak na musical, no ale co kto lubi.
Ja mam lekki niedosyt jeśli o tę stronę filmu chodzi. Film podobał mi się, ale nie aż tak bardzo żeby się nad nim rozpływać.

ocenił(a) film na 7
nothh

Za mało musicalu było w tym musicalu :)

ocenił(a) film na 3
nothh

Osobiście znam jedno arcydzieło musicalowe i jest nim "Hair" Milosa Formana. Kto nie widział, polecam jako odtrutkę po tym knocie. A poza tym zauważyłem, że kilkanaście recenzji czeka od paru dni na publikację a na razie ukazała się jedna, zupełnie infantylna; te negatywne najwyraźniej są blokowane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones