PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30480}

Labirynt

Maze
7,3 206
ocen
7,3 10 1 206
Labirynt
powrót do forum filmu Labirynt

cudowny film

ocenił(a) film na 9

Miałam szczeście ponad rok temu obejrzec ten cudowny i wzruszający momentami film. Rob Morrow zachwycił mnie w tym filmie, potrafił znakomicie zagrać kogos chorego, samotnego, który bardzo pragnie miłości (mimo ze tego za bardzo nie okazuje). Wreszcie uciekający w swiat malarstwa Maze odnajduje prawdziwą miłość...niestety...jego wybranka jest dziewczyna jego najlepszego przyjaciela. W dodatku w ciazy...Mimo to Lyle pomaga jej jak może, opiekuje się nią, a gdy wraca przyjaciel...on osuwa się w cien. Reszty nie zdradzę. Powiem tyle, że to jeen z filmów, które zrobiły na mnie niesamowite wrazenie i na dlugo pozostały w pamieci. POLECAM!!!

ocenił(a) film na 10
stonka129

Popieram 100-procentowo; bardzo przyjemny film, ciekawa tematyka (bo nie kazdy w ogole wie, co to jest syndrom Turreta), no i uroczy Rob Morrow:)))

użytkownik usunięty
NeverMore_2

nie wiecie gdzie można zdobyć napisy do tego filmu??

użytkownik usunięty
stonka129

nie wiesz gdzie można znalezć napisy do niego??

ocenił(a) film na 10

Jesli na napisy.org nie ma, to pewnie nigdzie nie ma:/

NeverMore_2

a nie wiecie czy mozna go dostac na emulu??? zalezy mi...

Anouk_4

udalo sie! w zeszlym tyg puscili 'Maze' w TV4. Rob Morrow zagral bardzo dobrze, lepiej niż w swoich innych filmach. podobał mi sie, ale to chyba film na jeden raz...

ocenił(a) film na 8
stonka129

Przyjemny film - tematyka nie jest ciężka, choć chwilami słodko-gorzka (chociaż też raczej w sferze niedopowiedzianej). Fajnie zagrany, ale tego akurat się spodziewałam - lubię zarówno Linney, jak i Morrowa. A Morrow jest tu również reżyserem i należy mu oddać, iż obraz jest naprawdę porządnie zrobiony. Nie widać, że to aktor bawi się w reżysera, usilnie starając się stworzyć film zaangażowany - a w takiej sytuacji zawsze się trochę tego obawiam.

stonka129

Leciał ostatnio na Tele 5. Film godny polecenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones