PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571382}
6,8 507
ocen
6,8 10 1 507
6,8 4
oceny krytyków
Le quattro volte
powrót do forum filmu Le quattro volte

... dobry k...a jest! To nie jest film dla "płytkich" ludzi!

ocenił(a) film na 5
artefakt



wariat do potęgi trzeciej .... kiedy konto usuniesz ??

michk100

... 21-21-2021 w grudniu po południu, wtedy będzie koniec świata.

ocenił(a) film na 5
artefakt

A wcześniej możesz ??
Mam dużo mocy , mogę koniec świata wywołać wcześniej !!!

michk100

Najpierw Ty usuń swoje i oddaj wszystko biednym. Możesz jeszcze złożyć dożywotnie śluby milczenia. Uwierz mi, że tak dla świata będzie lepiej.

ocenił(a) film na 5
artefakt

DOBRZE , ale nie jesteś moim szefem , a ja jestem Twoim szefem , więc to ja wydaję rozkazy i nie masz wyboru : usuń konto !!

michk100

Hahaha, fantazjuj sobie dalej ... szefem? Ty się nawet kotem nie potrafisz zająć, mama za Ciebie śmieci wynosi a tata odrabia zadania ... daj spokój Michaś, wracaj do lego.

ocenił(a) film na 5
artefakt

byłem na wojnie i zawsze wydawałem rozkazy , teraz też BEDĘ Ci wydawać rozkazy
i zwracaj się do mnie PAN , bo jestem ponad 90 lat na tej planecie szeregowcu !!

michk100

Hahaha ... nie spinaj się tak, bo nieopatrznie puścisz bąka. Ja jestem wszędzie, od początku i końca końców ... Nie zrozumiesz tego ...

ocenił(a) film na 5
artefakt

dzięki za bezużyteczne komentarze ,
a wiesz , że f igurka z drewna lub tektury, o komicznym wyglądzie, zwykle z ruchomymi kończynami poruszanymi za pomocą sznurka to pajac

michk100

... a wiesz, że bla, bla, bla ... wiele moglibyśmy sobie napisać. Pytanie tylko, czy jest sens? Wesołych świąt, pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
artefakt

świąt nie obchodzę , ale masz racje , że dalsza dyskusja jest zbędna ....

ocenił(a) film na 8
michk100

Idioci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones