PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714269}
7,1 78 606
ocen
7,1 10 1 78606
5,4 14
ocen krytyków
Legend
powrót do forum filmu Legend

Nie wiem jakim cudem zrobili/oszukali to, że sceny w których występują obaj bracia wyglądają tak wiarygodnie? Poza tym, jak dla mnie, Oscar dla Hardyego- genialne kreacje.

nagi_waz

to był trudny proces, aktor wcielał się najpierw w Reggiego, nagrywali z nim sceny, by po tym Tom mógł udać się do charakteryzatorki by "stworzyć" Ronniego i nagrywali scenki z nim. Oczywiście magia komputera zdziałała, że złączyli Rona I Rega do danych scen. Tam gdzie są sceny bójek, to Hardy potrzebował pomocy jego dublera, Jacoba Tomuri. Wiem, to skomplikowane, znajdziesz trochę info na youtube, wpisz sobie: Legend - Tom Hardy Plays The Kray Twins

ocenił(a) film na 7
roadwarrior

Dzięki. Ten "dokument" wiele wyjaśnia :)

nagi_waz

oo to fajnie że mogłem pomóc!

nagi_waz

aa i też uważam, że obie kreacje (szczególnie Ronniego) są godne nagród :) Hardy przeszedł sam siebie

ocenił(a) film na 8
roadwarrior

zgadam się !!! Przeszedł samego siebie ..... A ta scena gdy się tłuką braciszkowie ?? Jak oni to nagrali ?!

marcinka84

przy takich scenach Hardy miał dublera

nagi_waz

Facet mnie zafascynował, to jak zagrał rolę MadMax w porównaniu do tej podwójnej to pikuś. Jako Max wyglądał jak ptyś a w tych rolach może być obleśny i elegancki, ma talent i szeroki wachlarz ekspresji, noo co za aktor:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones