PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624752}

Legenda Kaspara Hausera

La leggenda di Kaspar Hauser
7,2 4 480
ocen
7,2 10 1 4480
6,6 16
ocen krytyków
Legenda Kaspara Hausera
powrót do forum filmu Legenda Kaspara Hausera

2/10

ocenił(a) film na 2

Kino kompletnie nie dla mnie... poza grą aktorską nie widzę tu niczego godnego uwagi... no i oczywiście oprócz muzyki... no właśnie... żeby chociaż tego trance było więcej... a tu jak kot napłakał... nie nie... jeżeli to jest artystyczne, nowoczesne kino to ja za takie filmy dziękuję bardzo... Nie polecam.

ocenił(a) film na 2
reptile2006

Niestety dałem się nabrać sądząc, że to coś w rodzaju remake'u filmu Herzoga. Tego jednak nie da się oglądać. Od kina oczekuję ciekawej historii, która zaabsorbuje mnie i pozwoli spędzić przed ekranem kawałek wieczoru. Na tym filmie straciłem 30 minut.

ocenił(a) film na 2
pkb_pl

Obejrzałeś czyli tylko pierwsze pół godziny. Zupełnie nic nie straciłeś. Do samego końca to samo.

ocenił(a) film na 6
reptile2006

Z kolei z waszych komentarzy również niewiele wynika. Reptile piszesz, że poza grą aktorską i muzyką w filmie nie ma niczego wartościowego... to już niezła kołomyja! Filmu sam nie oglądałem więc na jego temat się na razie nie wypowiadam, ale skoro ktoś w krytyce odwołuje się do "kina artystycznego" i osobiście przyznaje, że go nie interesuje, to może lepiej w ogóle nie rozpoczynać seansu i nie komentować? Jeśli nie lubisz np. bajek lub nie rozumiesz filozofii, to skup się na tym o czym możesz coś więcej powiedzieć.
Pkb, absorbująca historia to niby jaka? Dla jednego to filmy o Rambo dla innego o Tetsuo. Odpowiedź na to pytanie może wiele wyjaśnić. Dla niewtajemniczonych podam, że dałeś filmowi/kreskówce "Ratatuj" 10 gwiazdek...

reptile2006

Co to, komentarz dla samego komentarza? rosky ma racje, pogubiłeś się we własnych słowach, daje Twojej recenzji 0/10 ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones