PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 111
ocen
6,1 10 1 235111
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Druga już część tematu najnowszych i wszelkich (oficjalnych, jak i tych nieoficjalnych) informacji, a także plotek mających związek z produkcją filmu. Zachęcam wszystkich użytkowników, którzy śledzą na bieżąco najróżniejsze portale typu ComicBookMovie.com, DCCComicsMovie.com, Batman-News.com, SupermanHomepage.com, ComicBookResources.com, nasz polski BatCave.com.pl lub jeszcze inne, by umieszczali je właśnie tutaj. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego bajzlu.

cruzo_Alex7

Nie jest to duża rola.

jacob_filmweb

Dziękuje za odpowiedź.

ocenił(a) film na 7
cruzo_Alex7

Dwa razy pojawia się jako Batman, ale na nie dłużej niż minutę i raz jako Bruce Wayne.

barry1500

Dziękuje bardzo.

ocenił(a) film na 7
ash_williams85

Ja właśnie wróciłem z kina i.....Jestem zachwycony!! Nie jest to oczywiście film na poziomie Trylogii Nolana czy Zimowego żołnierza,ale świetnie się na nim bawiłem.Na prawdę jak potrafię się zgodzić z niektórymi krytykami i widzami którzy uważali zwłaszcza tą kinową wersję BvS za słaby film,tak w przypadku Suicide Squad nie widzę żadnego poważnego powodu dla którego ten film był aż tak nisko oceniany. Pewno film ma swoje wady:słabo zarysowany i osobiście często mnie irytujący przeciwnik, lekki bałagan w scenach dziejących się w mieście czy ''przerysowanie'' niektórych scen... ale to nie psuję w moim odczuciu całości i nie przysłania zalet filmu którymi są na pewno aspekty wizualne,humor i bohaterowie którzy są ciekawi i świetnie zagrani,no może z wyjątkiem June Moone/ Enchantress (chociaż Leto mnie nie przekonał w 100% jako Joker ale myślę że po prostu dostał zbyt mało czasu na należyte przedstawienie nam swojej wizji Pana'' J'' ) Co do samej fabuły to jest...ok,ale potrafiła wciągnąć i nie nudziła.Idźcie do kina bo warto! I wyróbcie sobie własną opinię.Dla mnie jest to jeden z moich ulubionych filmów na podstawie komiksów zaraz za trylogią Nolana i Zimowym Żołnierzem.

ocenił(a) film na 6
Emarblues888

Dzięki za opinię. Na film wybieram się jutro i boję się tego seansu. Napiszę coś koło północy. Jak się nic nie pojawi z mojej strony to znaczy, że film mi się cholernie nie podobał i poszedłem [ http://66.media.tumblr.com/bf18386dc1ae5a3ae2b1c9441f8db505/tumblr_oasc7yicJC1ud wsc5o1_500.gif ] Pewnie wtedy pojawi się coś kilka dni później albo w ogóle.

ocenił(a) film na 10
Tomas505

Ja tyle co wróciłem z kina. Film jest super. Jared Leto wypadł rewelacyjnie jako Joker.
W filmie cały czas coś się dzieję. Nie będziesz się nudził :)

użytkownik usunięty
Tomas505

Jeszcze powiem że mi się spodobało strasznie, zawsze będzie się coś dziać, świetny humor i dużo innych rzeczy.

ocenił(a) film na 5
Tomas505

Opinia @matias_7 i mojego brata, który ocenił film na 07/10 (dla porównania jemu zachwalane przez wszystkich hity jak "Deadpool", "GW: Przebudzenie Mocy" i "Jurassic World" w ogóle nie przypadły do gustu), a także wczesne wyniki w BO uspokoiły mnie. Bądźmy jednak szczerzy, film nie trafi do Chin, zatem wielkiej kasy nie zarobi. W każdym razie cieszę się, że ludziom się ten film podoba.

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Suicide Squad musi zarobić co najmniej 750 mln by Warner Bros uznało ten film za opłacalny. Może być ciężko bez tych Chin. No nic, zobaczymy co się wydarzy. O 21 mam seans tak więc... Today is a day for truth...

ocenił(a) film na 5
Tomas505

No to życzę Ci udanego seansu. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Ta, dzięki. Mam nadzieję, że będzie udany... Morale jak zawsze wysokie przy filmie z DCEU.

Tomas505

Dziwne to jest, 750mln kurde świnie z WB chcą nachapać sie na maksa ;p tJ 175 budżetu, analogicznie przebicie 200mln u siebie i drugie tyle ze świata juz bedzie sukcesem komercyjnym. Przeglądając BO takie, Batman Begins, Star Trek, X-Men3/FC, Wolvi , Thor, CAmeryka. te wszystkie filmy nie przekraczają 500mln wpływu ogólnego a każdy jest kontynuowany. Dziwna sprawa albo wygórowane oczekiwania bo tylko hajs się ma liczyć, WB coś poyebało się w główkach ostatnimi czasy. Ciekawe ile taka WW będzie musiała zarobić miliard bo inaczej bankrucja i płacz w pieluchę :/

ocenił(a) film na 7
hudylobo

Ponad $65,1M na otwarcie $750M bez Chin będzie ciężko ale $600M-$650M może zarobić

użytkownik usunięty
Tomas505

Na chwilę obecną jest $129,725,000 . Myślę, że razem z zarobkami z niedzieli, pierwszy weekend da im co najmniej 150, 160 mln.

Ale te 129 mln to jest tylko z wynik piątku chyba i to jest z sumowany wynik z US i reszty świata.

ocenił(a) film na 7
ash_williams85

Tu jest wyszczególnione co dokładnie wycieli htt ps://m.facebook. com/story.php?story_fbid=60 92166359063 23&substory_index=0& id=183976198430371 (usuń spacje).

Nie czytajcie jak nie chcecie się denerwowac.

P.S. Ostatnie wywiady z Leto sugerują ze jest trochę zły

ocenił(a) film na 10
Kruchy_serious

Tylko żeby coś nie strzeliło mu do łba żeby odebrać sobie życie. Powiedział że jego śmierć mogłaby być katalizatorem do tego żeby upublicznić te wycięte z nim sceny .

ash_williams85

Byłem, widziałem, dobrze się to oglądało. Uważam, że te niskie oceny dla SS są przesadzone. Film ma swoje wady oczywiście, ale nie jest tak zły jak piszą w recenzjach.

Plusy:
Margot jako HQ- Warnerze jeśli to prawda, że Robbie sama do was przyszła z pomysłem na film o 'Gotham Sirens', to ja chcę ten film zobaczyć.
Will Smith jako Deadshot- co tu dużo pisać Will w swojej dobrej formie. Z chęcią zobaczę Deadshota w kolejnych filmach.
Viola Davis jako Amanda Waller- jeden z najlepszych castingów w DCEU. Dobrze, że mamy Davis u siebie.
Jay Hernandez jako El Diablo- największe pozytywne zaskoczenie.
Joel Kinnaman jako Rick Flagg- kupił mnie.
Interakcje między bohaterami.
Flashbacki ukazujące historię bohaterów.
Przedstawienie bohaterów- bardzo pomysłowe.
Muzyka Stevena Price'a. Jaram się tym: https://www.youtube.com/watch?v=Rxwh6rPFpOM
Cameo Flasha - niby nic, ale fajnie było zobaczyć Ezrę w kostiumie.

Minusy:
Big bad guy.
Trzeci akt(po scenie w barze)- powinien być lepszy.
CGI w finale- powinno być lepiej dopracowane.
Przeskoki między nie którymi scenami - ale to przez wycięcie x scen z filmu.
Sama historia powinna być lepiej rozbudowana- znowu kłania się wycinanie scen, przydałoby się te 10 minut więcej dla głównego wątku w filmie(misja bohaterów).


Joker- nie czułem rozczarowania ani zawodu oglądając Leto jako Jokera, ciekawa i intrygująca wersja J, ale muszę zobaczyć go większym przedziale czasowym jako Jokera, żeby go ocenić. Liczę, że się pojawi w jakimś przyszłym filmie od DC.

Z oceną filmu wolałbym się wstrzymać, do momentu gdy będę po drugim seansie, ale gdybym miał teraz wystawiać jakąś ocenę to byłoby to 7/10.

ocenił(a) film na 10
matias_7

Myslę ,że Jared Leto się teraz na nich wypnie i już drugi raz nie będzie chciał grać Jokera za to że tak pocieli sceny z nim.

grand19_19

Może czuć się niezadowolony na pewno, ale jeśli będą mieli plany co do Jokera, to on musi wrócić bo ma podpisany kontrakt, a raczej nie będzie chciał go zerwać. Myślę, że jednak i tak z chęcią jeszcze raz wcieliłby się w postać Jokera.

ocenił(a) film na 10
matias_7

Orientujesz się może co to za utwór leci w scenie jak Harley wpada do chemikaliów ?

grand19_19

Nie niestety nie pamiętam, może podczas drugiego seansu wyhaczę.

ocenił(a) film na 10
matias_7

Już znalazłem.Wykonawca to Kehlani a tytuł piosenki ''Gangsta''

https://www.youtube.com/watch?v=2WBheebFpps

matias_7

"Margot jako HQ- Warnerze jeśli to prawda, że Robbie sama do was przyszła z pomysłem na film o 'Gotham Sirens', to ja chcę ten film zobaczyć." - Skąd masz info?

RendersM

Był taki news z ponad 2 miesiące temu(może więcej), że Margot miała przyjść do WB z pomysłem na film o kobiecych 'bohaterkach' tych złych oczywiście, typu Poison Ivy chociażby, a to wszystko przez to, że strasznie zajarała się komiksami.

matias_7

Super by było :>

RendersM

Patrząc na to, że każdy chwali jej występ w SS to można być pewnym, że jeszcze zagra w jakimś filmie od DC. Ja bym z chęcią zobaczył Gotham Sirens albo taki miks Gotham Sirens i Birds of Prey, z Harley, Poison Ivy, Black Canary, Catwoman, Kataną, Barbarą Gordon i Huntress.

ash_williams85

Box office: „Suicide Squad” zgarnia ponad $20 mln z nocnych pokazów
http://www.batcave.com.pl/2016/08/box-office-suicide-squad-zgarnia-ponad-20-mln- z-nocnych-pokazow/

ocenił(a) film na 7
wort801

65,1M na otwarcie ale w Chinach raczej nie będzie miał premiery więc BO mocno ucierpi

ocenił(a) film na 9
ash_williams85

http://www.batcave.com.pl/2016/08/box-office-suicide-squad-celuje-w-otwarcie-w-w ysokosci-150-mln/

użytkownik usunięty
ronjeremy7

Szkoda, że film nie wyjdzie w Chinach, to pewnie ostro odbije się na bo. No i pewnie przez negatywne recenzje spory % ludzi zrezygnuje.

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Dobra JESTEM. Żyję, jakby kogoś to interesowało. Zaraz pojawią się tutaj moja wrażenia.

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Widziałem Suicide Squad i spodziewałem się czegoś gorszego. Serio. Jasne, to nie jest idealny filmy ale był... ok.

No ale zacznijmy od początku.

Największa zaleta Suicide Squad? Postacie. Zdecydowania, obsada robi tutaj robotę. Na początku narzekałem trochę na Willa Smitha ale cofam wszystko. Ten gość był perfekcyjny jako Floyd Lawton. Jeśli ktoś sądził, że Smith się wypalił to niech obejrzy ten film. Deadshot rządzi i nie wiem czy ktoś był w stanie zagrać to lepiej.
Margot Robbie jako Harley również daje radę. Osobiście uważam, że wypadła trochę słabiej od Smitha ale była naprawdę bardzo dobra w tej roli. Szalona, trochę seksy taka jaka być powinna.
Reszta obsady również robi robotę. Ktoś się martwił o Courtneya? To jego najlepsza rola, nie wybitna ale była w porządku. Zaskakująco dobrze wypada również Jay Hernandez jako Diablo. Killer Croc był ok. O Katanie nic nie mogę napisać bo jej było zbyt mało. No była, żeby być.
Byłem też zaskoczony Rickiem Flagiem. Myślałem, że ten gość nie odegra jakiejś większej roli w tym filmie i raczej to będzie ktoś o kim zapomnimy podczas seansu ale nie, pozytywne zaskoczenie.
Viola Davis była świetna jako Amanda Waller. To była dokładnie ta sama postać jaką znacie z komiksów czy bajek itp.
No dobra ale jak wypadł Jared Leto jako Joker? No wiecie, był spoko. Nie mogę nic więcej o nim napisać. Wystąpił może na jakieś 10 min i tyle go było. Z pewnością jest to całkowicie inny Joker niż widzieliście wcześniej i Jared nikogo tutaj nie kopiuje.

Najsłabiej wypada tutaj główny złoczyńca filmu. Spodziewaliśmy się tego. Enchantress nie porywa, jej motywacje... w sumie to ona chyba nie ma żadnych motywacji. Jedynie co mogę o niej fajnego powiedzieć to jej... kostium, design był całkiem cool :D?

Fabuła prosta, przewidywalna. Nasza ekipa przez większość filmu idzie od punktu A do punktu B. Ktoś znów dał trochę dupy przy montażu ale nie jest tak źle jak przy wersji kinowej BvS.

Film dla mnie broni się postaciami i ich interakcjami. Dialogi są w większości napisane dobrze, są humorystyczne, sarkastyczne, czasami wkradnie się mały patos. Szkoda tylko, że Warner Bros przeszkodziło Ayerowi w zrobieniu... lepszego filmu. Czasami widać te głupie cięcia i można nawet odgadnąć co było dodane w dokrętkach. Mimo, że Suicide Squad było dla mnie ok to oczekuję zdecydowanie czegoś więcej po DCEU. W 2017 musimy jednak dostać coś lepszego. Mam nadzieję, że tym razem WB nie będzie się wpieprzać ze swoją wizją i pozwolą reżyserom robić swoją robotę.

Tomas505

Co do ostatniego punktu twojej wypowiedzi: wszyscy na to liczymy, że przestaną się wpieprzać ze swoją wizją.

ocenił(a) film na 6
matias_7

Mam jednak nadzieję, że sequel dostaniemy. Film o Harley Quinn powinien być już zamówiony, Deadshota również bym widział w jakimś spin offie np dziejącym się trochę wcześniej niż SS. To by było interesujące. Niech WB nie zmarnuje tych postaci bo drzemie w nich ogromny potencjał...

Tomas505

Myślę, że HQ, Deadshota, El Diablo, Waller, trzeba na pewno jeszcze jakoś wykorzystać. Ja chciałbym jeszcze Katanę, tylko żeby bardziej jej wątek rozwinęli. A Joker? Ja z go chęcią jeszcze zobaczę, bo było go przy mało, nie potrafię ocenić tego Jokera za bardzo. Pytanie tylko co Affleck planuje w swoim Batmanie zrobić, trudno będzie zmieścić w jednym filmie HQ, Deadshota, Jokera, potencjalnie Jasona Todda, a jeszcze trzeba pamiętać o roli dla Matta Damona ;D

ocenił(a) film na 9
ash_williams85

http://naekranie.pl/aktualnosci/czy-amerykanscy-widzowie-patrza-na-negatywne-rec enzje-legionu-samobojcow-1055700

ocenił(a) film na 9
ronjeremy7

Ja wam mówię,jest dobrze :)

ocenił(a) film na 9
ronjeremy7

http://naekranie.pl/aktualnosci/box-office-znakomity-wynik-legionu-samobojcow-w- piatek-1055604

ash_williams85

Wyciekły sceny z Suicide Squad m.in: pewne cameo jak i scena po napisach. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć to są dostępne na youtube.

ocenił(a) film na 9
ash_williams85

http://naekranie.pl/aktualnosci/box-office-legion-samobojcow-bije-rekord-sierpni a-jest-negatywny-wplyw-recenzji-1055793

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Nieoficjalna lista wyciętych scen z Legionu samobójców

[ http://naekranie.pl/aktualnosci/nieoficjalna-lista-wycietych-scen-z-legionu-samo bojcow-1058577 ]

Warner Bros powinno wydać Ultimate Edition bo lista wyciętych scen jest po prostu za długa. Jared Leto to już prawie poszedł na wojnę ze studiem bo co chwilę wypowiada się jak jest rozczarowany, że wycięli tyle jego scen. Każdy kto widział film wie, że montaż nie jest najlepszy i często widać te pieprzone cięcia. Jestem mega smutny, że studio takie jak WB popełnia takie błędy przy tworzeniu filmu. Ostatnie produkcje, które widziałem i w jakimś stopniu były pocięte... to filmy DCEU. Nie przypominam sobie chociażby jednego filmu Marvela by tak był gwałcony podczas montażu.

ocenił(a) film na 7
Tomas505

Sceny z Jokerem a mianowicie ta w której rzuca granat w stronę SS i w której ma "spaloną połowę twarzy" były w jednym zwiastunie albo spocie tak samo jak El Diablo z zapałką i Harley polewająca trunki drużynie. Pomysł że Slipknot był przedstawiony jako gwałciciel jest chory, z resztą wszyscy od początku wiedzieli jak on skończy....

ocenił(a) film na 7
ash_williams85

Ciekawy wywiad z Smithem, Courtney' em i Kinnamanem http://naekranie.pl/artykuly/will-smith-joel-kinnaman-i-jai-courtney-dla-naekran ie-pl-obejrzyj-wywiad-z-gwiazdami-legionu-samobojcow-1061124

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Warner Bros zadowolone z wyników Suicide Squad. Ciekawe czy też będą tak zadowoleni... za 2 tygodnie. Mam nadzieję, że sequel dostanie zielone światło.

[ http://www.comicbookmovie.com/suicide_squad/jeff-goldstein-says-warner-bros-is-v ery-pleased-with-suicide-squads-a144351 ]

ocenił(a) film na 5
Tomas505

Dobra mina do złej gry.

ocenił(a) film na 10
ash_williams85

David Ayer o oryginalnym scenariuszu, Jokerze i innych szczegółach związanych z „Suicide Squad”


http://www.batcave.com.pl/2016/08/david-ayer-o-oryginalnym-scenariuszu-jokerze-i -innych-szczegolach-zwiazanych-z-suicide-squad/#more-19807

ocenił(a) film na 3
ash_williams85

12 powodów, dla których marketing filmu był genialny :

http://whatculture.com/film/suicide-squad-12-ways-the-marketing-has-been-genius

ocenił(a) film na 3
ash_williams85

Suicide Squad: 5 Things Critics Got Right, 5 Things They Got Wrong :

http://whatculture.com/film/suicide-squad-5-things-critics-got-right-5-things-th ey-got-wrong

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones