PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 115
ocen
6,1 10 1 235115
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Pierwszy trailer.

ocenił(a) film na 4

Coś tam widać.

https://video.xx.fbcdn.net/hvideo-xaf1/v/t42.1790-2/11654536_1620156428247156_39 8599575_n.mp4?efg=eyJybHIiOjMwMCwicmxhIjo2Mjd9&rl=300&vabr=162&oh=4d49f6dcb76245 58872fdb6634d8cffb&oe=55A19E4C

Kofwit

Ja nie oglądam poczekam na oryginalny albo wogóle nie będę oglądał

Kofwit

Jezu. Joker. Niesamowity. Czekam tak bardzo.

ocenił(a) film na 5
Kofwit

Jestem zachwycona. To co zobaczyłam znacznie wyszło poza moje oczekiwania, choć wiedziałam, że to będzie genialne. Oczywiście nie widziałam jeszcze filmu, ale od teraz spodziewam się prawdziwego arcydzieła. Jak dla mnie JOKER i HARLEY QUINN zrobią ten film.

ocenił(a) film na 5
Kofwit

mam wrażenie że na końcu Joker mówił do lustra o tym "kaleczeniu" i zrobi sobie "większy uśmiech"

sweetgirl_fw

Według mnie to co powiedział Joker było skierowane do Jasona Todd'a, którego w komiksach Joker "zabił".

ocenił(a) film na 5
Mathixxd

ops ... nie znam komiksów a Jockerowi chyba brakuje blizn, choć jakość trailera jest kiepska

sweetgirl_fw

Ten Joker nie ma blizn.

ocenił(a) film na 5
litwosxd

why ?

sweetgirl_fw

Bo to nie jest Joker Nolana

ocenił(a) film na 5
litwosxd

szkoda, tak fajnie się zapowiadała ta scena

sweetgirl_fw

Jaka znowu scena? Te blizny to był chyba wymysł Nolana, nie wiem czy w komiksach kiedykolwiek się pojawiły. Gdyby teraz wszyscy twórcy zaczęli kopiować Mrocznego Rycerza, to dopiero byłaby szkoda.

ocenił(a) film na 5
litwosxd

ostatnie sekundy trailera które wyciekły
jak już pisałam nie znam komiksów a oglądałam tylko wersję Nolana

sweetgirl_fw

W porządku.

litwosxd

http://www.youtube.com/watch?v=33JK0zOtJOk
http://www.youtube.com/watch?v=63iuB-cSY7Q

sweetgirl_fw

Ta scena z Jokerem na końcu odnosi się do tego, że Joker w komiksach "zabija" Jasona Todd'a (Robina) i w filmie prawdopodobnie też.
(Jason w rzeczywistości nie zginął lecz stał się Red Hood'em)
Batman obwinia się o śmierć swojego towarzysza i prawdopodobnie ściga Jokera. Dlatego też Batman pojawi się w Suicide Squad.

Mathixxd

zginął ale się odrodził, ożywił czy jakoś tak w jamie łazarza, i potem stał się Red Hood'em dopiero

litwosxd

Chyba nie tylko pomysł Nolana, w roku 1989 też miał jak dobrze pamiętam ...

wort801

W 1989 był poparzony kwasem, dlatego nosił makijaż, ale stricte blizn nie miał. Wydaje mi się, że był komiks w którym Joker miał blizny, ale ja komiksów nie czytałem, informacje czerpię jedynie ze śledzenia dyskusji na forach filmwebu. Sorry za powtórzenia, nie chce mi się ładnie pisać.

litwosxd

W 1989 owszem był poparzony kwasem i przez to nosił makijaż, lecz nawet bez makijażu miał szerszy uśmiech. W komiskach też coś mi się wydaje że było. Cóż trzeba odświeżyć temat :)

ocenił(a) film na 3
litwosxd

"Joker" Briana Azzarello. Tam chyba pierwszy raz pojawił się ten motyw .

ocenił(a) film na 7
sweetgirl_fw

Moim zdaniem te wszystkie sceny z Jokerem w zwiastunie są skierowane do Harley Quinn.
W 2:18 minucie zwiastuna Harley jest związana i widać dokładnie ręce Jokera ''bawiącym się'' jej głową. 2:43 - Jeżeli zatrzymasz zwiastun to dostrzeżesz oprawkę okularów, które najprawdopodobniej należą do Harley. Ostatnie słowa Jokera sugerują, że zabierze się do jej przemiany. :) Co do reszty, uważam, że zwiastun jest rewelacyjny. :)

Heines

Nareszcie ktoś kto to zauważył. Zwiastun jest pełen retrospekcji: deadshot z jakąś dziewczynką, enchantress w jaskini jeszcze nie wygląda jak poj*na gothka, harley przytwierdzona do łóżka wskazuje że joker słowa o krzywdzeniu kieruje właśnie do niej, a po całej zabawie pani psycholog zeświruje i stanie się "tą właściwą" harley. Batman ją złapie, wsadzi do tej klatki w której wisi nogami do góry i ktoś wpadnie na genialny pomysł żeby dać ją do "legionu samobójców" (ku uciesze widzów). Jokera prawdopodobnie więcej w filmie nie będzie, a szkoda.

Dzikopysk

Czytałem ostatnio że zdjęcia z udziałem Jareda Lato zostały zakończone więc obawiam się że możesz mieć rację że będzie go mało... Widziałem Killercrocka i wygląda jak Thing z fantastycznej czwórki :/ a ty co sądzisz?

Kofwit

nie działa link :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kofwit

Widziałem trailer na innej stronie. DObrze sie zapowiada.

ocenił(a) film na 6
kamilxxx09

Harley Queen świetnie się zapowiada :D

Thranduil231

Oj tak :)

ocenił(a) film na 6
wort801

:) Wygląda lepiej niż w grach Arkham. Tam wyglądała jak typowa k***a :D

Thranduil231

Uwielbiam ją, ale ten wygląd nie do końca mi pasuje. Wolę Harley w czerowno-czarnych barwach.

ocenił(a) film na 6
jacob_filmweb

Ta mi się wydaje być idealna :)

Thranduil231

Mnie Harley w kolorach różowo-niebieskich jakoś nie pasuje. Ale walić to, Margot Robbie jest stworzona do tej roli więc charakteryzacja schodzi na boczny plan..

ocenił(a) film na 6
jacob_filmweb

Mnie bardzo przekonuje :) Zwłaszcza w rozpuszczonych włosach :3

Thranduil231

Mnie ten nowy Joker coraz bardziej przekonuje :)

ocenił(a) film na 6
kamilxxx09

Wolałem Heatha Ledgera ;__; Choć nie ukrywam nadziei, że Jaredowi może uda się dobrze zagrać swoją rolę :)

Thranduil231

Prawda :)

Thranduil231

Heath Ledger, świec panie nad jego duszą dał tej postaci nowe tchnienie po Batmanie Tima Burtona (swoją drogą był dobry, ale miał mało z komiksem wspólnego). Jednakże głos i najlepszy należy do Marka Hamilla!

Kofwit

Na razie słabo, zobaczymy co będzie później...

Kofwit

Denny Zwiastun - sceny w nim zawarte są całkiem fajne (sceny z Harley Quinn są Najlepsze) ale muzyka jest tak smętna i niepasująca do sytuacji że aż miałem ochotę złapać się za głowę i w myślach powiedzieć - co ja właśnie oglądam ?

DR16

Muzyka właśnie pasuje,ma być taka "creepy".W dodatku pojawia się tekst w piosence "And the JOKE was on mee" i potem pokazują Jokera,fajnie dobrane.

Adorianu

Mnie osobiście się ta muzyka nie podoba, brzmi bardziej jak jakiś teatr albo opera mydlana xD

ocenił(a) film na 6
DR16

O, to, to! Czyli jest jednak ktoś kto uważa że ta muzyka jest totalnie do tyłka xD

użytkownik usunięty
Kofwit

Oficjalnie
http://www.filmweb.pl/film/Suicide+Squad-2016-725816/discussion/ZWIASTUN+OFICJAL NIE+W+SIECI,2661216

ocenił(a) film na 6
Kofwit

genialny zwiastun, Leto będzie numerem 1 tego filmu, nawet przy trailerze każdy tak naprawdę czekał tylko na moment aż się pojawi :)

Kofwit

Słaby strasznie.

Kofwit

Genialne!! Szkoda, że film dopiero za rok. Harley i Joker najlepsi <3

użytkownik usunięty
Kofwit

powiem tak Harley Queen świetna, ale zwiastun niestety, tym razem punkt dla Batman v Superman

zwiastun takie 6/10

ocenił(a) film na 5
Kofwit

Najjaśniejszym punktem tego trailera jest (bez dwóch zdań) Harley i Joker. Trailer fajny, ale mało treściwy w szczegóły i wstępne rysy postaci.

SzalonyGoblin

Zwiastun g-e-n-i-a-l-n-y i jeszcze ta muzyka........
Joker i Harley Quee. Na razie wyglądają rewelacyjnie. Scen z Jokerem na pewno będzie więcej w 2:14 widizmy jak idzie za jakimś gościem ,a pozatym na planie widziano go w różnych scenach i ujęciach.

Mam wrażenie że SS i BvS to będzie trochę powiem świerzości.
Gdyby SS było z R to by było idealnie ,i wcale nie byłbym taki pewien że nie będzie ,powody :

1) Reżyser robił w przeszłosci tylko filmy z R ,ja wiem że nie jest to może wyznacznik ,przecież zawsze to może być jego pierwszy film z PG -13 ,ale wydaje mi się że nie bez powodu dali takiego reżysera.

2) Właściwie to nawet jak dadzą R to niczym nie ryzykują ,ponoć budżet nie jest jakiś kosmiczny ,pozatym głównym żródłem zysku ma być BvS ,który mając PG-13 przyciągnie sporo osób do kin.

3) Większość postaci nie jest stricte związana z nowym uniwersum DC ,nie ma tam ani Flesha ,ani Cyborga ,supermana ani Wonder woman. Jest Batman ,ale on jest tam dodatkową postacią ,nie jest to film stricte o nim. Chodzi o to że filmy takie jak BvS ,Justice League czy Wonder Woman nie mogą być z R bo byłoby to duże ryzyko ,ale tutaj niekoniecznie.

4) Deadpool będzie z R

5) Ostanie sukcesy filmów z R mogą być decydujące (Lucy ,Kingsman ,Fifty Shades of Grey , Mad Max

ocenił(a) film na 6
Kofwit

1. Joker jest tragiczny. Robiony w 100% na Marilyn'a Manson'a, nie mający odwzorowania w komiksach.
2. Do Deadshot'a też dobrali złego aktora. I nie mam tu na myśli nic innego jak - czemu nie trzymać się oryginałów, tj. komiksów?
3. Desperackie próby przyciągnięcia widza, chociażby poprzez dobranie najbardziej "popularnych" aktualnie aktorów. Nie trzymają się pierwowzorów, wygląda jakby film miał po prostu zarobić i tyle.

Jak na razie - wielki zawód.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones