PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439838}

Loch Ness Terror

Beyond Loch Ness
4,0 653
oceny
4,0 10 1 653
Loch Ness Terror
powrót do forum filmu Loch Ness Terror

Koszmar

ocenił(a) film na 1

Nie ma w tym filmie nic godnego uwagi. Fatalne efekty specjalne, pseudonaukowy bełkot, beznadziejne postaci grane przez kiepskich aktorów. Gość tropiący zwierze, które zjadło mu rodzinę chce sprawic mu przykrość. Psychopata z zerowym pojęciem o zwierzęcej behawiorystyce.

Nudna i liniowa fabuła i dialogi przyprawiające o mdłości.

Jak można po odkryciu nieznanego gatunku ot tak po prostu go wykończyć? Co trzeba miec w głowie by byc az tak bezmyślnym?

Widziałam wiele beznadziejnych horrorów ale po raz pierwszy daję filmowi ocenę 1. Czarę goryczy przelało propagowaniem wartości, za które ludzie powinni być kastrowani.

użytkownik usunięty
fantynaaa

Ja nie wiem 2008 rok a w Gwiezdnych wojnach sprzed 40 lat lepsze efekty

użytkownik usunięty

jesli dobrze to pamietam jesli nie to cofam

ocenił(a) film na 2
fantynaaa

"nie podobało Mi się, zrobili z Nessiego Potwora ..." ...
Film naiwny, momentami żenująco śmieszny, jakby dziejący się w ciemnych wiekach z pseudokryptozoologiem na czele, który okazuje się Pogromcą urojonych stworów, szerzących się w znudzonych umysłach zdrożnych ludków. Pogromca posiada niebywałą broń, o której pewnie armia może tylko pomarzyć. Film posiada wiele absurdów jak np. przybycie tego samego Nessie ze Szkocji do Ameryki jakimś podziemnym tunelem oraz wiele innych głupich zachowań. Jak się coś takiego odkrywa to się to nagrywa i zgłasza odpowiednim specjalistom naukowym a nie na własną rękę podejmuje decyzję o wybiciu ostatnich okazów. Nawet jeśli to są drapieżne bestie. ... Po za tym wybili dinozaury, które nie były Plezjozaurami. Z tego co wiem Plezjozaury mają kończyny w formie płetw, a te w filmie miały jedynie błony pławne między palcami. ...

fantynaaa

puścili to kiedyś na TV PULS. Fakt taki. Film z dolnej półki. 4,1 jeszcze nie pasuje. Bardziej by pasowało powyżej dwójki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones