PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213444}
4,6 316
ocen
4,6 10 1 316
Loft służebnica śmierci
powrót do forum filmu Loft - służebnica śmierci

Bardzo zła mumia!

ocenił(a) film na 2

Przeciągnięty ponad miarę, wymęczony gniot z cyklu Asian Ghost Stories. Fabuła opiera się na pozlepianiu kilku różnych wątków, które pozornie maja się zazębiać. Na pierwszym planie pojawia się wyłowiona z mułu mumia, która jednak... nie wiadomo po co się pojawia. Przez większość seansu przed oczami jak senny koszmar powracała mi "Szamanka" Żuławskiego - nie tylko wątek wspomnianej mumii, ale i bezsens ogólny ten sam. Tyle że tu się niestety nie pieprzą. Liczyłem że może przynajmniej w finale rzecz się jakoś rozrusza, ale nuda zagarnęła w swe posiadanie całe dwie godziny trwania tego przyciężkiego dzieła. Krótkie streszczenie: pierwsze pół godziny - nic się nie dzieje, drugie - wciąż nic, trzecie - a może, może..., nie jednak nie, nic się nie dzieje, czwarte...- dokończcie sami. Jedynym plusem są tu zdjęcia i miejsce akcji, za co daję dodatkową gwiazdkę. Wciąż jednak - lepiej nie tykać.

ocenił(a) film na 2
Caligula

dokładnie się z tobą zgadzam gówno jakich mało , nie dość że szajs to jeszcze trwa 2 h a nie mam zwyczaju wyłączać filmów jak już zacząłem , też myślałem że coś zacznie się dziać może pózniej ale nic , straszny szajs tak samo jak "kobieta z rozciętymi ustami" też lipa ale trochę śmieszne za to , a tu bezsens totalny omijać szerokim łukiem te 2 filmy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones