PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 495
ocen
7,6 10 1 170495
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

Zdaje sobie sprawę ze na filmy marvella chodzą fani ale mogliby choć trochę światła rzucić na wątki rozwinięte. Dlaczego Loganowi osłabła zdolność samoleczenia? Adamantium miał od dekad w ciele i jakoś do tej pory mu nie przeszkadzało. Dlaczego wszyscy z grupy x-menow nie żyją? Nie mogli umrzeć ze starości bo Profesor X jeszcze żył a był od nich starszy. Jeżeli miał jakiś jeden ze swoich ataków i innych tym zabił to mogliby jakiś flashback nakręcić i to pokazać. Nie jestem za stosowaniem łopatologii w kinie ale nie może być tak że większość fabuły musze sobie sam dopowiedziec. Po "Przyszłość ktora nadejdzie" mieliśmy piękny świat wszystko zmierzało ku dobremu a tu nagle film w stylu "To nie jest kraj dla starych ludzi". No i wisienka na torcie śmierć Logana. Po tylu latach i takich zasługach nie mógł zginąć w bardziej podniosły sposób tak żeby więcej emocji wzbudzić. Wyszedłem z kina z myślą "zabili wszystkich Starych" bo ci sami aktorzy od ponad 15 lat nie mogą grać tych samych bohaterów jako ze się zestarzeli. Takie podziękowanie na koniec WTF?

milkiwayman

Z tego co mówi Logan w 108 minucie, kiedy mała ogląda pocisk z adamantium wnioskuję, że chodzi o to, że ma taki pocisk w ciele i to on go powoli zabija i nie ma zamiaru nic z tym zrobić. A co do "starych" mutantów zgadzam się z Tobą. Też jestem ciekawa co się z nimi stało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones