PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 495
ocen
7,6 10 1 170495
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

Z punktu widzenia kogoś kto nie jest jakimś super fanem tej serii czy komiksów ten film jest zupełnie średni.
Ten film to rzeźnia. Krew leje się strumieniami i momentami nawet mi było żal policjantów meksykańskich czy tych jakże złych najemników. Kolejny raz mamy schemat malutkiej dziewczynki mordującej ludzi...Dużo ludzi. Oczywiście może robiła to w swojej obronie ale czy jej życie było warte aż tylu ofiar?Żołnierzy i osób postronnych?Winnych i niewinnych?
Przeciwnicy jak zwykle nie wykazywali się myśleniem więc nie miałem ani przez chwile obawy, że coś może pójść nie tak. Film był raczej bardzo przewidywalny.
Na pewno dla kogoś kto jest fanem wiele scen może budzić nostalgię czy nawet wzruszenie ale z punktu widzenia kogoś kto ogląda po prostu film o mutantach to sorry ale nie bardzo.
Nudny, przewidywalny, odtwarzający bardzo typowe już teraz schematy filmów o super bohaterach bez pelerynek.

ocenił(a) film na 9
generaljack

No dla mnie film jest świetny, co kto lubi

ocenił(a) film na 6
generaljack

Hugh latami dostarczał wielu wrażeń i takie pełnometrażowe pożegnanie z rolą należało mu się jak... wilkowi buda :)
Chociaż trochę masz racji i nawet dla części fanów ten film również mógłby być z pół godziny krótszy.

Inna sprawa, że znowu jakąś specjalną rzeźnią to tam nie było.
Bo obecnie, choć nie zawsze wiem po co, standardem jest eliminacja co najmniej setki przeciwników.
Tu przynajmniej brudną robotę odwalał Logan z małomówną Laurą (swoją drogą dziwna rola dla 12.latki), bo np. niejaki Janek Knot w bardzo podobnym stylu (tylko z pistoletu, bo nie ma pazurów) sam wyrabia taką normę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones