PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 531
ocen
7,6 10 1 170531
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

Zacznijmy od tego, że całemu filmowi towarzyszył świetny podkład dźwiękowy, żadne duPstepy tylko spokojna, kojąca, może dla niektórych trochę smutna, nadająca dramatyzmu. Aktorstwo Hugha, Patricka i tej młodej... no po prostu brak mi słów, to było coś mistrzowskiego. Sama fabuła też była całkiem sensowna. Oczywiście, można zatrzymywać film co 5 minut i usilnie doszukiwać się niewiadomych i zawsze znajdą się mądrzy, którzy tak zrobią. Mi jedyne czego brakowało w tym filmie to... dłuższego kontaktu Logana z córką bo było go dość mało a jeżeli już był to warczeli na siebie po czym na koniec wielka scena miłości. Na mnie co prawda zrobiła wrażenie ale to trochę miało się nijak biorąc pod uwagę cały ich wcześniejszy kontakt.
Generalnie... kawał porządnego kina a nadanie temu filmowi kategorii R to była jedna z najlepszych decyzji ostatnich lat. Siedząc na sali kinowej, duży ekran plus dobre nagłośnienie... och, ciary ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones