PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 488
ocen
7,6 10 1 170488
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

Beznadziejny

ocenił(a) film na 4

Gdybym chciał oglądać dramat psychologiczny obejrzał bym pianistę kto wymyślił że adamentium jest dla niego zabójcze jego mutacja polega na samo leczeniu a definicją jego postaci jest właśnie adamentium i to że jest nie do zajechania i gdzie w świecie x-man może zabraknąć mutantów tylko jakieś dzieci fajtłapy co by na podwórku w polsce zginęły na siłę zrobiony film bez pomysłu to tak jak by z szopena zrobić w filmie płatnym mordercą nie pasuje do postaci x-man to maszyna do zabijania a nie stary zchorowany kierowca limuzyny z problemami

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Adamentium jest toksyczne, na początku mutacja Wolverina radziła sobie z tym ale kiedy wolvi miał prawie 200 lat jego organizm już sobie z tym nie radził dorzućmy do tego jeszcze alkoholiz , pasywny tryb życia i soczek Rice . To wszystko było w filmie(filmach) najwyraźniej słabo słuchałeś .

ocenił(a) film na 4
Dimetro

Głupie tłumaczenie jeżeli urodził się z zdolnościami jakimi wszyscy wiemy to co ma do tego alkoholizm inne mutanty jakoś nie straciły swoich mutacji a też piły alkohol co do trucizny w jego ciele jedno zapszecza drugiemu mi się osobiście nie podobał bo tak jak mówiłem miał być film akcji a nie melodramat więc nie przemawia do mnie te tłumaczenie

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

" jeżeli urodził się z zdolnościami jakimi wszyscy wiemy" a tymi zdolnościami są nadludzka siła,
wyostrzone zmysły,regeneracja,wysuwane pazury i SPOWOLNIONE STARZENIE .

ocenił(a) film na 4
Dimetro

Ok czyli na ile lat wyglądał gdy zachorował bo żył od około 1800roku a wyglądał na powiecmy 50 lat czyli nie na starego dziadka na łożu śmierci zakładając powolne starzenie to te lata które przeżył nie są adekwatne do jego stanu rzeczywistego czyli około 50 letniego faceta nie był stary w takim stopniu żeby stracić zdolność regeneracji a powinien przeżyć drugie tyle 217 lat aby uzyskać stan zdrowia 100letniego normalnego człowieka

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Pamiętasz zielony płyn który zażył Logan i to co mówił Rice pod koniec filmu ?

ocenił(a) film na 4
Dimetro

Nie za bardzo

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Radze sobie przypomnieć bo to on jest częściowo winny śmierci Logana .

ocenił(a) film na 4
Dimetro

A niby że wypił go żeby być w stanie walczyć i go to zabiło tak jak mówiłem wcześniej nie był stary żeby chorować a te argumenty nie są dla mnie przekonujące po prostu film nudny melancholijny nie pasujący do konwencji x-man tobie mógł się podobać ale mi już nie i żałuję że poszedłem na niego do kina pseudo film akcji

ocenił(a) film na 9
Machu_filmweb

Na marginesie ,trujące dla Logana adamantium pojawiło się w komiksach włsaśnie....

ocenił(a) film na 4
Mati1996

Ale czy go zabiło? Oj chyba nie

ocenił(a) film na 9
Machu_filmweb

I w filmie i w komiksie zatrucie adamantium pochłonęło czynnik gojący Logana na tyle ,ze nie mógł leczyć nowych ran, w filmie zmarł na skutek poniesionych obrażeń i utraty krwi po prostu ,to nie adamantium go zabiło...nie wiem jak można wyciągnąć takie wnioski...widziałeś wgl ten film?

ocenił(a) film na 4
Mati1996

Oglądałem i osobiście fabuła i cały film nie przypadł mi do gustu a powiec mi jak zginął logan w komiksie ?

Mati1996

TAK? TO CZEMU W X-MEN : PRZESZLOSC KTORA NADEJDZIE PRZED COFNIECIEM W CZASIE BYL W TYM SAMYM WIEKU ALBO STARSZY I ADAMATUM GO NIE ZATRULO?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones