PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 541
ocen
7,6 10 1 170541
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

Do samego końca

ocenił(a) film na 10

Odkąd Logan wzbudził sensację niemożliwe było nie usłyszeć, że to ostatatnia rola Hugh Jackman'a jako Wolverine, jednak film tak genialnie buduje emocje, że nawet, gdy Logan został pochowany masz nadzieję i wierzysz, że z pod ziemi wydobędzie się ręka głównego bohatera.

konrado134

O tak, tylko czekałem na jakiś ruch, bo długo zostawili kamerę nad grobem. Z jednej strony przykro, a z drugiej cieszę sie, ze tak pieknie skonczyli. Brak sceny po napisach tez zabolał :(

ocenił(a) film na 9
pogromcaaa

Nie była potrzebna

ocenił(a) film na 6
pogromcaaa

Trochę to dziwne, że fani Logana nie trafili w sieci na oficjalną wypowiedź reżysera (5 marca 2017), że nawet nie rozważał dodawania sceny po napisach.
Historia miała się definitywnie zakończyć, a ewentualna dodatkowa scena mogła stwarzać pozory, że być może będzie jakiś dalszy ciąg tej opowieści.

Anykey

Ja wiedziałem, ze film to bedzie koniec Jackmana z Wolverinem, a scena po napisach mogla dotyczyc innego filmu o x-men. Anyway, nie jestem zawiedziony, to wyroznia ten w film w pewnej kwestii :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones