PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 488
ocen
7,6 10 1 170488
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

Byłem wczoraj w kinie,wróciłem i nie widziałem co robić.Ten film jest mega oraz godnym pożegnaniem Hugh Jackmana oraz Patricka Stewarta.Już widząc pierwszy zwiastun wiedziałem,że ten film będzie genialny,a gdybym się mylił to chociaż lepszy od dwóch ostatnich części i tak rzeczywiście było.Najlepszy, najkrwawszy, najbardziej emocjonalny film o Rosomaku i tak szczerze nie wiem czemu,ale klimat był bardzo podobny w stylu nowego Mad Maxa co mi nie przeszkadzało,bo tak w sumie to nawet pasowało temu filmowi.Jeśli chodzi o Laurę to byłem po prostu w szoku.Zagrała świetnie oraz jestem ciekaw czy będziemy mieli ją jeszcze okazję ja zobaczyć.Nawiązań do komiksu był całkiem sporo i od razu mówię,że warto przeczytać przed tym filmem komiks pod tytułem Old Man Logan czyli Staruszka Logana.Moja ocena 8/10 Polecam.

ocenił(a) film na 9
roman876

Mam tylko jeszcze jedno małe pytanie o co chodzi z tym teaserem z Deadpoola 2 i czy to ten co jest teraz na filmwebie pokazany?

ocenił(a) film na 8
roman876

Tak, ten teaser co jest na filmwebie to właśnie ten, który w USA był/jest pokazywany przez ,,Loganem".

ocenił(a) film na 9
Marek19_filmweb

Ok dzięki.I jak wrażenia?

ocenił(a) film na 8
roman876

Z teasera? Bardzo fajny. Reynolds=Deadpool i to jest fakt. Do tego sposób w jaki wszystko jest prezentowane, smaczki, easter eggi na plus. Oby tylko w 2 części była jakaś ciekawa fabuła bo na samym Deadpoolu daleko nie zajadą. Chociaż w dwójce ma być Cable i chyba Domino.

ocenił(a) film na 9
Marek19_filmweb

Tak,ale czarna Domino?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones