PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 531
ocen
7,6 10 1 170531
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

Mam nadzieję, że kolejne filmy o X-Men będą prequelami, które wyjaśnią gigantyczny skok w tonie filmu z "Apocalypse" do "Logana".
"Apocalypse" kończy się bardzo optymistycznie (X-Meni razem, wartości rodzinne, te sprawy), a następny po nim "Logan" (choć chronologicznie dzieli je ok. 45 lat) to jedna wielka dolina (mutantów brak, profesor żyje jak bezdomny, Logan siwy, zrezygnowany i schorowany - a przecież ledwie 6 lat wcześniej wszystko było cacy). To po prostu za duża różnica tak nagle.
Nie sposób "Loganowi" odmówić naturalistycznego, brudnego, ciężkiego klimatu w stylu "Revenanta", ale za bardzo wg mnie odstaje od reszty uniwersum.
Obejrzenie tego filmu było bolesne - co nie jest wadą - ale i niesatysfakcjonujące.

ocenił(a) film na 9
guanaco

Smutny film, USA rządzone przez służby wywiadowcze i korporacje ..Deep state in the United States w pełnej krasie .Politycy sterowani przy pomocy haków , zbrodni obyczajowych i innych Czynników. Powszechny upadek i demoralizacja oraz dzieci ze specjalnymi zdolnościami wykorzystywane w charakterze broni .Film kojarzy mnie się wizualnie z Mad Maxem chociaż nie doszło w nim jeszcze do apokalipsy w której główną rolę grał Mel Gibson . Gorzkie słowa Wolverina " In the real world, people die. And no self-promoting asshole in a f***g leotard can stop it. " to niejako smutne epitafium umierającego świata.

A może ja inny film oglądałem ?

ocenił(a) film na 8
baszarteg_filmweb

może do tego dąży świat właśnie ? Jedyny pozytyw to autonomiczne ciężarówki - to może być naprawdę niezłe na autostradach itp. ale reszta faktycznie, upadek kraju i cywilizacji...

ocenił(a) film na 9
Mauna_Kea

Był jeszcze lekarz który łatał Logana ,była pielęgniarka i rodzina farmerów ,dorzucił bym ich do autonomicznych ciężarówek. :)

ocenił(a) film na 8
baszarteg_filmweb

no tak tutaj masz rację ;) a lekarz to był bardziej najbardziej zafascynowany mutantami w tym filmie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones