PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 531
ocen
7,6 10 1 170531
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

koniec mutantów

ocenił(a) film na 7

Przypadkiem to nie roboty-Sentinele powinny pozabijać mutanty? Dziwne że jakieś jedzenie wszystkich pazabijało...i dlaczego Logan jest taki słaby i na końcu ginie..przecież powinien się regenerować...też od jedzenia? Dziwna sprawa to nie mogli sobie po prostu zasiać w ogródku warzyw i się odżywiać bio.. :)

Lestat_18

Logan jest słaby bo w jego ciele tkwi kula z adamantium

mikimiko2000

Nie tkwi kula z adamantium tylko cały jego szkielet jest przecie z adamantium które od wszczepienia mu ciągle go zatruwało a, że jest już stary to i regeneracja przez to dużo wolniej postępuje. Logan ma ponad 130 lat to też robi swoje.

3buch

To prawda, ale kula z adamantium tkwiąca w jego ciele również go osłabia, wspominali o tym w filmie

mikimiko2000

2 razy oglądałem i przeoczyłem chyba :) Dziwne tylko bo powinien tą kulę wypchnąć jak każdą bo to Ciało obce ale idąc tym tokiem rozumowania powinien wypchnąć cały szkielet xd Mnie zastanawia jedno... Loganowi zrobili szkielet z adamantium jak był dorosły i kości mu już nie rosły, a tej małej zrobili jak była dzieckiem to jak ona urośnie z takim szkieletem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones