PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7386}
7,3 22 223
oceny
7,3 10 1 22223
6,8 21
ocen krytyków
Lolita
powrót do forum filmu Lolita

Jakie jeszcze kochani znacie filmy poruszające temat zakazanej miłości,czy pożądania?Myślę czule o filmie,którego tytułu nie pamiętam.Wiem,że akcja dzieje się gdzieś na dalekim wschodzie(CHINY?).Główny bohater przyjeżdża tam w sprawach finansowych.I tam poznaje nastoletnią,młodą kobietę.Zakochuje się w niej.Spotykają się ukradkiem przed ludżmi,przed całym światem.To uczucie jest piękne.Tak pięknie pokazane!I czas rozstania.Wypatruje jej cienia z pokładu odpływającego statku.I ONA.JEST!!Gdzieś tam między budynkami,samochodami ,oddycha tym samym jeszcze powietrzem.Oboje wiedzą że to już koniec.Koniec wielkiej miłości o której wspominać będą do końca życia.Jaki to film?Pomóżcie mi!Tylko jeden film mógł dorównać pod względem emocji najczulszych temu obrazowi.To oczywiście(dla mnie)"Letnia opowieść" z Imogen Stubbs.Pozdrawiam i proszę o kontakt!Moze redakcja filmwebu mi pomoże?To mógł być obraz chińskiego reżysera?

wilkrobert132

Rzeczywiście piękny film i na długo utkwiłw mojej pamięci.
Tytuł filmu to " L"amant " "Kochanek" :)

wilkrobert132

Teraz rozumiem , dlaczego nikt nie odpowiedział wcześniej na ten post.Wilkrobert23.
Wystarczyło przeczytac jedna opinie na temat filmu "lolitaPostać Lolity?! "Ja mam 41 lat i na jej widok,na sposób jej małych,subtelnych prowokacji mi staje!!!To była naprawdę piękna młoda kobieta ta LOLITA!!!Gratuluję dziewczynie ,która ją zagrała.Ciekawi mnie czy w życiu osobistym też potrafiłaby tak zanużyć sie w filtr z dojrzałym mężczyzną i uprawiać w konsekwencji z nim seks?Ja natomiast mogę być przykładem,że ONA ma na mnie wielki wpływ kiedy ten film oglądam.I za kazdym razem szukam intymnej scenerii do wspólnej rozmowy i by się na koniec dobrze z Nią...pieprzyć."

Ta wypowiedz mówi sama ze siebie !!!, skoro dojrzały Pan po czterdziestce .......... to swiadczy o tym ze chyba co tu nie gra ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones