PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31004}

Mądrość krokodyli

The Wisdom of Crocodiles
6,5 1 798
ocen
6,5 10 1 1798
Mądrość krokodyli
powrót do forum filmu Mądrość krokodyli


jw
w opisie nie jest chyba to uwzględnione ale Paul Hoffman jest autorem książki na podstawie której powstał film
może ktoś jest w posiadaniu i chciałby odsprzedać?
nawet w empiku robią problemy z zamówieniem twierdząc że jest trudno dostępna nawet za granicą. Ale potwierdzają, że ISTNIEJE =), co jest pocieszające

havana_3

Cześć,
Książka jest dobra (choć dopiero rozpocząłem lekturę). Jeżeli angielski nie stanowi dla Ciebie problemu, możesz spróbować w księgarniach językowych (wczoraj własnie w jednej z takich ją znalazłem). Film oparto na zaledwie dwóch/trzech rozdziałach powieści Hoffmana. Zapowiada się nieźle, napisana zgrabnie i wciągajaca lektura. Nie zrażaj się niepowodzeniami. Mnie udało się ja kupić po kilku latach od pierwszego obejrzenia filmu. POWODZENA i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Rough

Jaki jest polski tytuł tej książki? Bardzo chętnie bym przeczytała, jeśli w ogóle ją dostanę, bo z tego co piszecie trudno ją gdziekolwiek znaleźć...

ocenił(a) film na 5
kasia_kolasia

Książkę można kupić na allegro. Niestety, tylko wydanie angielskojęzyczne. Szkoda, przeczytałabym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones