PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94357}

Mężczyzna moich marzeń

Décalage horaire
6,1 4 128
ocen
6,1 10 1 4128
Mężczyzna moich marzeń
powrót do forum filmu Mężczyzna moich marzeń

makijażu (jak piękna!), na końcu z takim z wyższej półki. A co do historii:

- to taka iluzja w stylu cywilizacji zachodniej, że rozwody można przełknąć jak gorzką pigułkę. No ale taki mamy schyłek tej dechrystianizującej się cywilizacji, trzeba robić filmy dla coraz liczniejszych rozwodników - choć zaznaczę, że wiem, iż każde rozstanie to inna historia, że specyficzna epoka naraża w mocniejszy sposób małżeństwo na rozbicie, nawet wbrew intencjom małżonków. Wiem, że bywają małżeństwa od początku nieważne (Kościół to uznaje poprzez orzeczenia sądów kościelnych).

Tak więc źle tego filmu nie oceniam, pewne ludzkie sprawy są tam zaznaczone (choć nie pogłębione), nieco sztuczne miejscami dialogi są uwiarygodnione znakomitą grą aktorów, ich ciekawą fizycznością (ten Reno z metafizycznymi cieniami goryczy wymalowanymi na twarzy, niby twarz naszego Radziwiłowicza - wystarczy tego polskiego aktora pokazać, a już jest 60% zagranej roli, taki też jest Reno).

ocenił(a) film na 9
Wydmin

Ten film trzeba przeżywać , a nie oceniać i chyba tylko po to jest nakręcony.

ocenił(a) film na 6
tee2000

Choć człowiek myślący zadaje sobie pytanie - co przy okazji pokrzepienia dodatkowo łykam? Czy nie wchłaniam pewnej filozofii życia przy okazji? Bo to jest tak, że pewna zmieniająca się kultura rodzi pewne, na swoją miarę skrojone, dzieła. Jest sporo ludzi, którzy się z zachodnią cywilizacją w obecnym kształcie nie zgadzają, pewnie podobnie jak w okresie późnego romantyzmu przyszli pozytywiści dążyli w innym kierunku. Ja czuję małą może, ale istniejącą blokadę po zakończeniu emisji.

ocenił(a) film na 9
Wydmin

Małżeństw się rozbijają w moim przekonaniu z powodu większej wolności partnerów i niezależności. Kiedyś tego nie było i się ludzie męczyli przez całe życie . Nie mogę zaprzeczyć , że Reno jest wybrany znakomicie do tej roli. Film ten spodobał mi się dlatego w szczególności , że w swej prostocie pokazał wariant miłości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones