PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723633}

Młodzi przebojowi

Sing Street
7,5 9 855
ocen
7,5 10 1 9855
7,1 13
ocen krytyków
Młodzi przebojowi
powrót do forum filmu Młodzi przebojowi

Jakim cudem w opisie można spoilerować ostatnią scenę filmu?! Ponadto chłopak nie zakłada zespołu z powodu ciężkiej sytuacji rodzinnej, a jak już to w bardzo pośredni sposób - oczywiście póżniej staje się on jego ucieczką od sytuacji w domu, ale przede wszystkim impulsem dla założenia zespołu jest chęć poderwania Raphiny.

ocenił(a) film na 7
karmajnn

Możesz sama zedytować opis klikając w "zobacz listę elementów do edycji".

paulazet

W tym portalu zmiana raz zatwierdzonej bzdury graniczy z cudem! Wiekszosc kontrybucji twardoglowi socjopaci odrzucaja, bo maja taki kaprys.

CyboRKg

Wiem coś o tym dlatego od lat nic nie dodaje.

Sam_Worthington

Ja podobnie. raz napisałem opis fabuły filmu, który obejrzałem osobiście, tego samego wieczoru. Na podstronie owego filmu na filmwebie było pusto. Mój wpis był pierwszy. Ale admin go odrzucił. Stwierdził, że opis na podstawie obejrzenia filmu to za mało. Stwierdził, że lepiej, abym po prostu przetłumaczył gotowy opis z IMDB. Komiczny absurd. To, że obejrzałem ten film, to za mało. Lepiej skopiować opis od kogoś. Bedzie "wiarygodniej".

Ostatecznie pomyślałem - Po co się szarpać? Prywatny wolny czas mogę spożytkować w bardziej sensowny sposób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones