PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109493}
5,6 2 952
oceny
5,6 10 1 2952
Małe jest piękne
powrót do forum filmu Małe jest piękne

Nic specjalnego. Bardzo przeciętny. Dobra, tak naprawde w tym filmie podobal mi sie tylko Matthew McConaughey i mam tu na mysli urode. Wg mnie postacie byly bardzo powierzchownie przedstawione, w ogole ich nie rozbudowano, przede wszystkim Stevena, ale charaktery Rolfa i Carol wcale nie byle lepsze. Nie rozumiem Garego Oldmana ze przyjal te role. Ciekawe tez bylo, że Rolf i Carol mieszkaja sobie razem, jak zwykli szwagier i szwagierka czy przyjaciele, bo tak to zostalo przedstawione, az tu nagle na koniec pocalunek. I jakbym dostala obuchem. Po prostu wspaniale przedstawiono rozwijajaca sie miedzy nimi milosc :/

Violeta_Jarogniewa_Nuri

A jak dla mnie Oldman właśnie jest jedynym pozytywnym aspektem tego filmu.Film bardzo średni.

ocenił(a) film na 4
David_Haye

A dla mnie Oldman kompletnie nie sprawdził się w tej roli! Gdybym nie wiedziała, że to dobry aktor, to pomyślałabym, że jakiś marny amator. Prawie nie było gry aktorskiej, tak jakby aktor cały wysiłek wkładał w próbę chodzenia (chyba na kolanach) jak karzeł. Jak dla mnie był nudny i kompletnie bezbarwny. Gdyby w rolę bohatera nie wcielał się Gary Oldman, to w ogóle nie zwróciłabym na niego uwagi.

ocenił(a) film na 7
Violeta_Jarogniewa_Nuri

No i urodą nadrabia braki aktorstwa.A skoro tak bardzo podoba Ci się,czy to oznacza że jest od Ciebie ładniejszy (czyocobiega)?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones