PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109493}
5,6 2 952
oceny
5,6 10 1 2952
Małe jest piękne
powrót do forum filmu Małe jest piękne

Gary Oldman grający 'karła' to smaczek tego filmu, przez pierwsze półgodziny czekałem kiedy ten Oldman sie pojawi, dopiero poźniej mnie oświeciło, że stoi on za tą zręczną charakteryzacją; film raczej z tych 'pouczających', trudno aby było inaczej, świat 'małych ludzi' jest dla reszty ciaglę pewną ciekawstką, a że jest tak normalny jak nasz, tego ciągle musimy się uczyć, jednym słowem "Dróżnik" to to nie jest, ale Peter Dinklage ma tu ciekawą rólkę

Analog

Miałem podobne wrażenia z filmu! W czołówce czytam Gary Oldman! Oglądam film i czekam, kiedy w końcu sie pojawi ten znakomity i jakże różny w każdej roli aktor! A tu takie miłe zaskoczenie! Film wspaniały. Ciekawa rola Petera Dinklage!

zWoLa2k

A mi sie ten film nie podobał ze względu na koncówke. Zreszta od poczatku do konca film ten byl jakis monotonny. Moze sie myle, ale jakos nie moglem sie wczuc do tego filmu:P

Analog

musze przynać, że aż jest mi wstyd! Gary jest moim ulubionym aktorem - a ja go nie poznałam. Świadczy to o jednym - on po porstu niesmaowicie gra (albo o tym, że jestem ślepa).
Np. Depp, którego również bardzo lubię i szanuję, ma bardzo charakterystyczną forme ekspresji przez co mógłby mieć na sobie worek od kartofli a i tak wiedziałabym, iż własnie on tam sie kryje.
Natomist Gary... każdą rolę gra w odmienny sposób. Szkoda, że ostatnio nie dostaje propozycji, w których mógłby się wykazać.

Jull

Ale jaja, ja nawet nie wiedziałem że on tu gra, dopiero przyjrzałem się obsadzie jak przeczytałem ten wątek, świetna sprawa z tym Oldmanem.

ocenił(a) film na 6
Analog

pomyślełm przed chwilą, że podobny jest do garego oldmana, a teraz widzę, że to rzeczywiście on! ładnie.

Analog

Oglądam teraz i nie moge sie nadziwic jaki ten film jest glupi. Począwszy od dialogow do gry aktorskiej Kate i Matthiew jest bardzo kiepsko. Nuda i żenada.

ocenił(a) film na 5
Analog

Peter Dinklage i Gary Oldman to najlepszy atut filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones