PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109493}
5,6 2 952
oceny
5,6 10 1 2952
Małe jest piękne
powrót do forum filmu Małe jest piękne

Technika

ocenił(a) film na 4

Cóż;film o takiej stronie życia,która pozornie ocieka łzami-ale i tu potrafią żyć szczęśliwi
ludzie..Rozumiem ojca dziecka;nie udżwignął POCZUCIA WINY,że to on dał mu takie życie-pełne
cierpienia;nie oszukujmy się.. Ciekawa jest dla mnie tylko techniczna strona nakręcenia tego
filmu;Oldmana poznałam od razu;ale czy używano fotomontażu?Bo..mógł np.chodzić na kolanach-w
niektórych scenach;ale w niektórych był..cały! raczej...calutki!:-)))

ocenił(a) film na 7
dobbiacco_attersee

Cały film zadawałam sobie pytanie : "Kurczę... Jak Gary to zagrał!?"
:)

ocenił(a) film na 6
pieczarek321

No właśnie, ja też mam jedno zasadnicze pytanie JAK?! W niektórych scenach Gary faktycznie mógł chodzić na kolanach, ale są takie sceny, w których jest calusieńki. Zastanawiałam się czy nie zastosowali złączenia osobnych scen jak we Władcy Pierścieni z Gandalfem i Hobbitami w gospodzie albo perspektywy, ale w scenach, gdy Gary siedzi cały na kanapie... no jak? Nie ma opcji, żeby nie użyli fotomontażu, bo jak inaczej zrobiliby mu nogi mieszczące się na kanapie? Szkoda że twórcy nie zdradzili jak Gary to zagrał.

dobbiacco_attersee

Nie mogli dać prawdziwego karła albo chociaż kogoś niskiego? Przecież to absurd żeby koleś o wzroście 178 cm grał karła... Zresztą karły to nie tylko wzrost, to też krótkie ręce, charakterystyczne rysy twarzy... Pewnie dali dublera ciała a twarz Gar'ego była. Dlaczego on nie mógł zagrać tej roli- http://www.filmweb.pl/person/Peter+Dinklage-3530 Zbyt słaby aktor?

dobbiacco_attersee

Przecież widać ze tam nie ma CGI ani innych FX-ow. Rolfe ma wieeelkie łapska, wielkie dupsko, a kiedy niby siedzi na kanapie to ma nóżki ze styropianu. Serio szkoda ze nie zagrał go prawdziwy 'dwarf'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones